Jamaica Lane

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210499/bmid_jamaica-lane-sc6-210499.jpg 4 1119 180

Dublin Street série

Príťažliví muži privádzajú hanblivú Oliviu do rozpakov. Je čas zmeniť to! Knihovníčka Olivia je sympatická kráska, ale trpí veľkým komplexom. Bojí sa nadviazať rozhovor s atraktívnym mužom, hneď očervenie. Nepovažuje sa za príťažlivú. S partnerskou intimitou takmer nemá skúsenosti. Kým sa jej rovesníčky zaúčali do tajov sexu, ona sa starala o chorú mamu. Keď si na Jamaica Lane prenajme svoj prvý byt, uvedomí si, že nastal čas pohnúť sa ďalej. Je po uši zamilovaná do postgraduálneho študenta, no pri každom stretnutí s ním ju pochytí panika. Záchrana príde v podobe jej dobrého priateľa, šarmantného sexi sukničkára Nata Sawyera. Ten sa záväzkom veľkým oblúkom vyhýba, ale k priateľom je lojálny. Olivia sa mu preto zverí so svojím trápením. Nate sa ponúkne, že ju naučí flirtovať a pomôže jej získať sebavedomie v posteli. Dvojica sa teda vrhne rovno na prax. Dajú si len jedinú podmienku – lekcie zvádzania nesmú ohroziť ich priateľstvo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Before Jamaica Lane , 2014

barbuskaa
13.06.2015 5 z 5

Tuhle sérii prostě miluju, už se nemůžu dočkat na další díl..

Šánka
07.06.2015 5 z 5

Tak má podle mě vypadat pohodové, oddechové čtení, u kterého se i zasmějete. I třetí díl je moc pěkný příběh se sympatickou hlavní dvojicí. A líbí se mně, že autorka dává i prostor dvojicím z předchozích dílů. Zatím jsem byla nadšená z každého dílu! Budu se znovu opakovat, ale je to jedna z nejlepších sérií v tomto žánru.

PetraBery
30.05.2015 4 z 5

I třetí díl z této série se mi líbil... Jiný pár, řešení odlišných problémů, staří známí... Odpočinková četba, která se dobře čte.

red_me93
28.05.2015 4 z 5

Nejlepší díl z celé série, až mě trochu mrzí jak rychle sem ho měla přečtený :)

červ.hruška
26.05.2015 4 z 5

Série stále drží kvalitu.

malazluta
22.05.2015 5 z 5

Těžko můžu říct, jestli se mi líbil víc druhý nebo třetí díl této série... oba je řadím k mým nejmilejším knihám. Celá série Dublin Street je super a Samantha Young se rozhodně patří k nejlepším autorkám tohoto žánru. Už se těším na její další knihu.

Trimi
17.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší ze série :-).

Katera
16.05.2015 5 z 5

Tenhle díl mě nadchnul, určitě povedenější než dvojka. Líbí se mi, že se v příběhu objevují i postavy z předchozích knih. Oba hrdinové mi byli sympatičtí a přála jsem jim šťastný konec. Už teď se těším na pokračování série.

MisuleB
09.05.2015 5 z 5

Na tento díl jsem se těšila a nezklamal. Liv s Natem jsou osoby, které si hned oblíbíte a až do konce vás nepustí. Autorka se opět vytasila se spoustou skvělých hlášek a dějovou linií od které se prostě neodtrhnete. Jsem ráda, že se tu stále objevovaly postavy z předchozích dílů a též se jejich osudy dál rozvíjely. Ale předchozí díl se mi tedy z celé série líbil nejvíc.

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Zatím nejlepší z téhle série.

trynitrix
26.04.2015 5 z 5

Super byla jsem vztahem Nata a Liv nadšená i když chvílemi skřípalo ale příběh se mi moc líbil :-)

inuska6280
17.04.2015 5 z 5

Další díl opět nesklamal :) jsem z knížky opět nadšená :) miluju Nata a Liv má fakt štěstí, že tolik bojoval a nepřestal :)

Veronika.C
10.04.2015 5 z 5

Jak jsem čekala, i třetí díl této série byl úžasný a hlavní postavi jsem měla ráda hned od začátku. Úžasné je jak jsou v knize postavy z předešlých dílů a můžeme sledovat jak se jejich životy posouvají a vyvíjí. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doporučuji :)

Nuttelka
07.04.2015 5 z 5

Jedním slovem boží :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, dokud jsem ji nepřelouskala celou :-) Liv s Natem si mě získali hned od začátku, moc jsem se bavila, i slzičky místy ukáply a to mě prostě baví, že mě kniha úplně pohltí... Jsem zvědavá na další díl, snad se ho brzy dočkáme...

Samira
04.04.2015 5 z 5

Úžasný třetí díl, skvělé série. Myslela jsem si, že druhý díl už nic nepřekoná, série však roste. Vliv na to má nejen fakt, že ostatní postavy jsou již důvěrně známé a čtenář doslova hltá jejich další osudy, ale i vypsanost autorky. Hlavní dvojice byla prostě báječná. Díl nebyl tak dramatický, ale spíš vtipný, reálný a sexy, ale ta jednoduchost a intimita ho činili ještě lepším . Nečetla jsem naposledy, moc se těším na pokračování, snad u nás vyjde. Doporučuji!

LucyNej
03.04.2015 5 z 5

Rozhodně nejlepší díl! Nevím co k tomu dalšího říct. Jsem z dílu velmi nadšená. Líbí se mi příběhy Liv a Nate...

TiNNA5599
30.03.2015 5 z 5

Tak už som sa prepracovala aj k tretiemu dielu a nemôžem byť spokojnejšia. V druhom dieli tejto série nám bola Olívia vykreslená ako typické poslušné dievča, ktoré pôsobilo t.mer. bezchybne. V tejto knihe sa dozvedáme, že aj ona je len človekom a má toho veľa prežitého. Zato Nathan, ktorý v predchádzajúcej knihe pôsobil ľahkovážne s veľkým tajomstvom z minulosti sa začína otvárať. A ako to bude vyzarať, keď sa z najlepších priateľov stane niečo viac? Tak to si dámy musíte prečítať sami. Ale jedno vám musím povedať...... Aj v byte na Jamajca lane/ street sa môžu diať Veci..... A odohrávať príjemný príbeh.

evasamankova
25.03.2015 4 z 5

Vtipné, romantické, erotické.. Stejně jako předchozí dvě knihy. Žádná velká přeslazenost, výborně se to čte. Jediná erotická série, která mě ještě baví číst. Těším se na další díl.
Recenze:

LivN
22.03.2015 5 z 5

Ano ja tu stránku znám..

mysacka
19.03.2015 5 z 5

na netu jsem narazila na tuto stránku a koukám na ty všechny knihy.. http://www.goodreads.com/series/90841-on-dublin-street znáte stránku někdo a ty knihy?