Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1532 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

Pedruska01
14.01.2019 5 z 5

Tahle autorka se mi už jednou osvědčila, proto jsem se těšila na další setkání. Kniha se četla sama - dobře a rychle. Bavilo mě to, dobrý styl, který mi prostě sedí a vtipná forma.
Hlavní hrdinku jsem měla ráda, leč to měla těžké a s minulostí se nějakou dobu nemohla vyrovnat, byla silná, vtipná, sarkastická a fajnová - tohle nebyla přetvářka, taková vážně byla.
Braden byl chlap, respektive prototyp muže, kterého by chtěla každá. Dost jsem si ho oblíbila! Líbilo se mi to jejich hraní si na kočku a myš a dokázali uspokojit i mou romantickou duši.
Musím se však přiznat, i když tohle byl příběh o Joss a Bradenovi, a kteří splnili vše na výbornou, tak mě místy dost zajímal páreček: Ellie a Adam. Zavánělo to podobnou hrou na kočkování, a to já ráda - tak trochu jsem se usmívala jak idiot. :D
V závěru se stalo hodně věcí a jak to už tak bývá, tak jen těch dobrých, i když trochu jsem se obávala, když mi zbývalo pár stránek a oni byli stále na nože.
Za mě velká spokojenost, líbilo se a bavilo mě to, nemohla jsem se odtrhnout. Plné hodnocení a velké doporučení pro beznadějné romantiky. :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Časem si nejspíš ani nevzpomenu o čem že ten příběh byl.. Ale ano, bavilo mě to, ti dva mě bavili, občas jsem se smála, občas byla naštvaná.. Příjemné oddychové čtení, něco jako příjemný romantický film na neděli ;-) a už se těším na další díly..

wendy944
12.12.2018 4 z 5

moc hesky napsana kniška na odočinuti nebo do deště

Eponka
27.10.2018 4 z 5

Pokud chcete román a čtivou knížku kde je úžasný sex jen do toho :) začala jsem ji číst v 10h večer s skončila ve 4 ráno :D

Lavin
27.08.2018 5 z 5

čtivá oddychovka

bekule
25.08.2018 5 z 5

Až po přečtení anotace jsem zjistila že jsem se spletla a půjčila si v knihovně jinou knihu než jsem měla v plánu. Označení erotická romance a ještě edice světový bestseler mě už předem od četby odrazovala, ale když už jsem ji donesla z knihovny domů tak to aspoň zkusím. Myslela jsem že to bude prvoplánově o erotice a mile mě překvapilo, souhlasím s LadyHip, že to není žádná přeslazená romantika , ale příběh lidí kteří si hledají cestu k sobě a zároveň se potýkají s různými životnímy problémy. Moc se mi líbil krásný vztah rodiny Nicholsových s Brandenem a pravděpodobně úžasná byla i Jossina rodina. Jsem moc ráda že jsem si knihu omylem půjčila a ještě raději když jsem zjistila že i v dalších dílech bude zmínka o osudech postav z prvního dílu.

Narissa
10.07.2018 5 z 5

V rámci žánru je to vážně silně nadprůměrné! Skvělé trefné poznámky, postřehy. Krásně napsané uvěřitelné postavy, i když pochopitelně mají za sebou až trochu moc zlého, ale jinak by to nebylo ono, že... A vážně oceňuji, že tu tentokrát není zabedněný ten chlap. Tím se kniha nadřazuje mnoha dalším. Navíc, jaký chlap! :)

Nikyna8
30.06.2018 5 z 5

Nádhera,knížka mi fakt bavila nemohla jsem se od ní odtrhnout.Mám připravenou celou sérii,tak se těším.
Hned zítra začínám z druhým dílem.

Laughtubbe
11.05.2018 5 z 5

Tak čtivou knihu jsem dlouho v ruce neměla. Zajímavý příběh s vnitřním bojem hlavní hrdinky. Líbí se mi, že muž , který Joss učaruje je bratr spolubydlící :D Zábavné, akční a napínavé v každé kapitole.

shay
01.05.2018 5 z 5

Za mě rozhodně nejlepší kniha z celé série.

ketvin
27.04.2018 3 z 5

Joss a Braden - po dočtení jsme si nebyla jistá, jak hodnotit a nevím ani teď. Po dočtení druhého dílu o Jo a Camovi vím, že dvojka je lepší, ale i postavy z prvního dílu jsou tu úžasné. Něco mi ale v prvním díle prostě chybělo. Asi nějaké větší drama, ale zase je jednička více emotivní... Každopádně jako úvod do série hodnotím dobře, ALE musím říct, že jsem se trochu rozhodovala, jestli po dalším dílu vůbec sáhnu - a nesáhnout pro něj by byla chyba... To hodnocení tohoto dílu trochu kazí... Postavy byly ale skvělé - hlavně se mi líbil Braden a získal si mě i Adam. Joss se mi asi líbí více v druhém díle, což je zvláštní, ale nejspíše je to tím, že jsem si k ní v prvním díle získala vztah - což z ní také dělá skvělou postavu. Nu jede se dál, zatím má série zlepšující se tendence :)

LenRan
10.04.2018 4 z 5

Moc pěkné. Krásně se to četlo, autorka krásně popsala i prostředí Edinburghu, těším se na další díl....

4laras
08.04.2018 3 z 5

Dobrá kniha, oddechové čtení.
Hned od začátku kniha měla děj, ryhle postupovala a nemohla jsem se odtrhnout. Doslova jsem ji zhltla za 10 hodin.
Postavy byly milé, přátelské a dalo se do nich rychle zamilovat. Někde jsem četla, že tato kniha je určena především pro ty, co se jim líbilo 50 odstínů něčeho... proto jsem se knihy zezačátku bála, ale rychle mě strach přešel. Nemělo to s tím nic společnéo.
Určitě budu v sérii pokračovat.

LadyHip
06.04.2018 5 z 5

Nádherný příběh. Takhle si představuju skvělý román. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí už od začátku. Jejich popichování a špičkování bylo skvělé, Brandonovy hlášky neměly chybu. Žádná bezduchá přeslazená romantika, ale lidé, kteří mají své problémy a hledají cestu k sobě. Těším se na další díly!

Skatty
29.03.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, byla to taková oddechovka plná romantiky. Mám ráda knihy se šťastným koncem. Určitě si přečtu i další díly.

Maruš.D
24.03.2018 4 z 5

Jsem moc ráda, že jsem- úplnou náhodou- narazila na tuto sérii! Je neskutečně skvěle napsaná. Příběh Joss a Bradena je vášnivý, dojemný a velmi pravdivý. Život není lehký, každý má svůj příběh a není lehké se otevřít.. Nejvíce se mi líbí styl, jakým je kniha napsaná. Oddychové čtení u kterého se nenudíte :-))

havrmoni
23.03.2018 5 z 5

Po roce jsem se znovu pustila do této série,protože mám poslední díl a chtěla jsem se opět ponořit do příběhů sympatických lidiček. Kdybych mohla přidala bych další hvězdy. Když jsem četla poprvé,tak jsem hltala něco nového i žánrově. Teď jsem však vychutnávala a více přemýšlela a víc chápala Joss. Není lehké měnit zvyky a uzavřenost za otevření se. Je lehčí utéct než postavit se čelem. Líbilo se mi jak se krůček po krůčku otevírá a líbila se mi její odvaha,protože postavit se vlastnímu strachu a jít do toho a věřit někomu i když se bojíte,to chce odvahu.

Abnička
12.03.2018 5 z 5

Tak kniha mne opravdu moc překvapila! Tohle jsem nečekela.
Dokázala jsem žíst současně s hlavními postavami a samozdřejmě jsem uronila slzu!
Naprosto skvělé!

misak94
10.03.2018 5 z 5

Už několik let mi doma ležel druhý díl ale nějak jsem se do něj nechtěla raději pouštět aniž bych přečetla první díl série. Knihu jsem si pořídila a v podstatě vůbec neodložila. Moc pěkně napsané, dobrý příběh, nikde se nic nezadrhávalo což je skvělé. Příběh měl skvělý spád a posun. Jsem absolutně spokojená a moc se těším na další díly ze série od autorky.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem