Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1530 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

jaja10
jaja10
28.08.2015 5 z 5

Super, čtivé, moc jsem se u této knížky bavila.

1v8na
1v8na
21.08.2015 5 z 5

Příběh se mi líbil. I když je to řazeno jako erotický román, mělo to i svůj děj a nebyl tam sex na každém řádku v knize jako je tomu u Odstínů.
Tuhle knihu doporučuju!

Cula09
Cula09
12.08.2015 5 z 5

Ó Dublin Street..
Tahle kniha mě dojala. Ačkoliv musím říct, že nejsem žádný čtenář, nikdy mě knihy nelákaly, až po zfilmování Fifty Shades of Grey, kdy jsem si přečetla všechny tři knihy (Padesát odstínů šedi, Padesát odstínů temnoty, Padesát odstínů svobody), i když vím, že to tak bylo u většině lidí, že jakmile šel film do kin, všichni si to náhle museli přečíst a já nebyla výjimkou. Dublin Street byla moje čtvrtá kniha v životě, myslím opravdová kniha, ne jako PiPi dlouhá punčocha :D Docela lituju, že jsem s knihami nezačala už dřív, protože, pokud vás kniha baví a má napínavý děj, je to něco nezkutečného, když musíte do školy nebo do práce a nemáte čas na knihu a jakmile se vrátíte domů, dáte si horkou koupel a zalehnete nebo usednete s knihou, která vás baví, dáte si šálek čaje nebo kávy a ponoříte se do děje, je to něco úžasného. Ale vraťme se ke knize. Na tuhle knihu jsem narazila náhodou. Měla ji dostat k narozeninám jedna bratrova kamarádka, ale bohužel ji odmítla, takže jsem si ji vzala s sebou na dovolenou. Pořádně jsem se neponořila do vody, jako do knihy, protože byla tak napínavá a vzrušující, že jsem se nemohla ani pořádně bavit, užívat si dovolenou, ale jenom číst, číst, číst.. Ačkoliv musím říct, že kniha mi občas dost připomínala zmíněných Padesát odstínů. Proč? Braden a nevlastní milující matka, šedý oblek, spousta peněz, Jocelyn a její nezkrotná touha po sexu a hlavně, DOHODA. Je fakt, že nepadla dohoda o mlčenlivosti a žádná smlouva. Ale uzavřeli takovou dohodu, že spolu budou jenom spát. Pravda je, že už je to pár týdnů, co jsem knihu přečetla, tudíž na ní nemám obsáhlejší názor, ale musím říct, že mi prostě v moha kapitolách připomínala již zmiňovanou knihu. Ale kniha mě nadchla a určitě si ji ráda zase někdy přečtu a samozřejmě vřele doporučuji. :) Teď se chystám na další díl od Samanthy Youngové - London Road a doufám, že mě stejně potěší, jako Dublin Street.

123.Iveetka
123.Iveetka
11.08.2015 3 z 5

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená, začetla jsem se a chtěla vědět, co bude dál. Ale pak to bylo pořád to samé do kolečka. Zápletka nic moc a erotické scény na jedno brdo.

Barbra06
Barbra06
07.08.2015 4 z 5

Za mě velký palec nahoru, bylo ti čtivé, místy velmi vtipné a celkem i sympatické postavy.

Ankavi
Ankavi
29.07.2015 5 z 5

Krásný romantický příběh okořeněný trochou erotiky. Nečekejte nic hlubokého, nicméně vykreslení citů a pocitů hlavních protagonistů není odbyté ani nepřesvědčivé, naopak se přistihnete, že se nemůžete dočkat, jak to dopadne a doufáte v happyend. Na léto a dovolenou ideální čtení.

renataab
renataab
26.07.2015 4 z 5

Červená knihovna s erotickými pasážemi... moc pěkné oddychové čtení

petvet
petvet
15.07.2015 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila-dobře se četla (žádné zbytečně dlouhé pasáže, hlavní postavy se zajímavou minulostí).Obdivovala jsem,jakou měl Braden vůči Joss trpělivost (naopak mě její chování kolikrát úplně štvalo,protože mně bylo Bradena líto). Knihu hodnotím 5* a všem doporučuji! :)

sona3865
sona3865
13.07.2015 5 z 5

Líbil se mi vývoj postav, Vtip, s jakým byla kniha napsaná, který mnohdy přecházel v drzost... Jsem zvědavá na další díly

Julia_pt
Julia_pt
18.06.2015 2 z 5

Ze začátku byla kniha zajímavá, vtipná a upřímná, ale jak jsem četla dál, zjistila jsem, že je to neskutečně podobný s Padesáti odstínů šedi, jen to bylo trochu z jiného úhlu napsané, takže jsem už neměla chuť číst dál. To mě zklamalo!!

barbuskaa
barbuskaa
13.06.2015 5 z 5

přesně styl psaní podle mého gusta.. líbila se mi moc :)

jitka7
jitka7
10.06.2015 4 z 5

Velmi pěkná kniha, dobře zpracovaná. Četlo se to samo. Hezký příběh, je zde vidět to, jak člověka minulost ovlivňuje, aniž by chtěl a požírá ho zaživa. Doporučuji

avalonek
avalonek
09.06.2015 5 z 5

Uzasna kniha..Zhltla jsem ji,az mi bylo lito,ze je tak kratka..Ale opravdu jsem si ji uzila od zacatku do konce..

NiNo
NiNo
19.05.2015 3 z 5

Nenadchne, nezklame. Romantika s nádechem tragičnosti, kde je ukázáno, jak minulost dokáže člověku ničit přítomnost i budoucnost.

l.ennca
l.ennca
17.05.2015 5 z 5

Dobrá, čtivá kniha.

Beni
Beni
15.05.2015 5 z 5

Knihu jsem četla na Štědrý den 2013, mamka ji dostala pod stromeček. Hned jsem jí ji zabavila. Moc dobře si pamatuji, jak jsem se nemohla odtrhnout a dočetla ji ještě ten den. Druhý den ráno jsem už maminu přesvědčovala, že si ji musí hned přečíst.
Vzájemná přitažlivost a sex scény nechybí, ale je tu více vykreslena psychologie postav. Tahle kniha mne chytla za srdce a hodně dlouho jsem ji měla v paměti.
Neváhala jsem a koupila si ji taky! Všem doporučuji...

stopni
stopni
04.05.2015 5 z 5

Velice zdařilý romantický příběh, který se možná svým sexuálním nábojem snaží podobat Padesáti odstínům šedi.....:-) V této knize je ovšem víc dbáno na prožitky (nejedná se o snůšku erotických scén a neumělých popisů), na odkaz minulosti, který zasahuje do přítomnosti, ale především na romantiku, kterou my ženy máme tak rády....;-) Vřele doporučuji všem ženským čtenářkám - příběh chytí a nepustí...:-)

angelbooks
angelbooks
01.05.2015 5 z 5

Kniha pro mě byla zase něčím novým. Tentokrát měla problémy jenom ona, a ne on.
Právě díky problémům (byla jsem zvědavá jakým), které Joss měla jsem začala knihu číst a doteď toho nelituji.
Akorát ke konci ( jak už se zmínilo v předchozích komentářích ) mě ty jejich hádky trochu deptaly.
Ale Braden byl zlatíčko, které Joss potřebovala a tak to samozřejmě na konci mělo i svůj happy end.
:D.
Knihu doporučuju. Do čtení se nutit nemusíte, půjde vám to samo :).

Blondy29
Blondy29
28.04.2015

Na začátku se mi kniha líbila moc. Potom to byla klasická červená knihovna a na konci se mi také zdálo, že hádky mezi hlavními hrdiny jsou nekonečné a už docela nudné. Končí to dobře. Taková oddechovka.

Turquoise
Turquoise
26.04.2015 4 z 5

Kniha byla poutavá, smutná, vášnivá. Občas jsem Jocelyn nerozumněla v jejích rozhodnutích. Pravděpodobně bych se v některých situacích zachovala jinak. Kolikrát mi jí bylo i líto, Braden si hold neuvědomoval, kolik bolesti v sobě Jocelyn má. Ke konci už jsem z těch jejich hádek byla docela nervózní a unavená. V jednu chvíli jsem dokonce pochybovala, že to bude mít klasický románový happy end, na který si já velice potrpím. Musela jsem si přečíst poslední dvě strany, abych se ubezpečila, že to bude OK. Celkově knihu hodnotím, jako velmi vydařenou. Už se těším na London Road, který už na mě čeká v posteli...