Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1532 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

pingu1
31.01.2024 4 z 5

Romantika, erotika, tragická minulost hlavní hrdinky... Braden na můj vkus trochu moc dominantní, Joss mě chvílemi štvala. Celkově se kniha četla velmi dobře, ale do dalších dílů se nepustím :-)

Terezzie
13.12.2023 4 z 5

Krásné, čtivé , děj hezky plynul, nemám co vytknout. Další skvělá oddechovka od autorky ;)

Pája699
12.10.2023 5 z 5

Tak tohle bylo pohlazení na duši po všech těch kriminálkách a psycho čtení co jsem dočetla :-)

Kniha mě zaujala, moc se mi líbila a autorka si mě získala. Vypadá to, že po přečtení tohoto příběhu jsem si našla další oblíbenou sérii .-) ale uvidíme jak to bude pokračovat dál.

Kniha se čte sama, je prostě skvělá :-)
Joss trošičku tvrdohlavá, ale i tak mi přirostla k srdci
Braden byl miláček i když občas majetnický :-D

lenka7767
14.09.2023 4 z 5

Kniha se mi ve výsledku libila, Joss mě občas fakt dost štvala, ale bylo to čtivé. Časem si od autorky ještě něco přečtu.

preny
20.08.2023 5 z 5

Boží,čtivé.

Radimka
03.07.2023 4 z 5

Nejdřív jsem si myslela, že to bude erotická slátanina, ale bylo to super. Krasnej, milej příběh se sympatickými postavami. Mělo to hlavu a patu, erotika nebyla vulgární a nebyla prvotní. Dobře vykreslená psychologie postav. Mohl by být lepší překlad.

Miska9884
24.05.2023 5 z 5

Už jsem četla spoustu knih s podobnou,složitou tématikou. Tahje lepší z nich. Celkově mám autorku moc ráda. Sedí mi její styl psaní.

Ira13
16.05.2023 4 z 5

Kniha příjemně překvapila. Měla děj a četla se rychle. Asi se někdy pustím i do dalších dílů.

happy19
01.02.2023 5 z 5

(SPOILER) Úvodní díl ze série známé 10 let.
Až teď jsem našla chuť a čas(pro samé novinky) načnout,-)
A jsem nadšená!Ta chvála na ni je oprávněná!
Čte se úplně sama,je tam vše co od romance čekáte:-)
Braden byl skvělý:-*
Joss trošku více tvrdohlavá,ale každý jsme jiný a životním útrapám čelíme po svém...

„V životě nemusí vždy existovat druhá šance na mnoho věcí. Pokud existuje, využijte to naplno.

MAU256
17.11.2022 5 z 5

Krásná romantická knížka. Joss to v životě neměla jednoduché, proto její chování naprosto chápu, ale někdy mě trošku štvala. Braden byl neústupný a když si usmyslel, že ji dostane, prostě neměla šanci. Ellie byla zlatíčko, vlastně celá její rodina, která ji mezi sebe hned přijala. Jsem ráda, že Adam nakonec dostal rozum, protože bylo jasný, že Ellie miluje stejně tak jako ona jeho. Je to krásně čtivé, romantickým dušičkám můžu jen doporučit.

Marci_Vaj
22.10.2022 4 z 5

Chvílemi mě Joss fakt lezla na nervy, i když se dá pochopit, proč byla tak uzavřená. Braden měl velkou trpělivost :)
Jsou tedy lepší knihy tohoto žánru, přesto si přečtu i ostatní díly.

Artep071
23.08.2022 4 z 5

S.Y. píše skvěle a dle mého je to jistota , že nebudu při čtení trpět..bavila jsem se a příběh Joss jsem si vychutnala .. měla jsem slovenské vydání takže některé pasáže byli opravdu moc roztomilé ... za mě 4*

Silvisek
11.08.2022 5 z 5

Super knizka, obcas me oba pekne stvali tim chovanim. Ale jinak super cteni. Stale jsem musela cist, chtela jsem vedet jak to dopadne, jestli se da vubec dohromady ze ztraty.

Nermal
26.06.2022 5 z 5

V erotickém románu se skoro vždycky jedna z postav chová oproti jiným žánrům nelogicky a nerozumně, jinak by nemohl erotický žár trvat tak dlouho, jak je potřeba. Tady je hezké sledovat, jak Joss odolává tomu, co si předsevzala, a jak se její plán krásně zvolna bortí pod Bradenovým vlivem. A tak je první část série plná fyzična, ale velmi osvěžujícího.

LittleK
14.06.2022 4 z 5

Nemůžu říct WOW, ale rozhodně se jednalo o uspokojivý příběh. Souhlasím, že mi Joss lezla chvílemi na nervy a i toho sexu bylo na můj vkus až příliš. Člověk měl občas dojem, že to jsou spíš králíci než dva pracující lidé, ale budiž. Kniha se četla sama a splnila očekávání. Ještě bych autorce trochu vytkla závěr. Na to, čím si celou dobu procházela to bylo nakonec až moc snadné. Nejspíš ale měla celkově velký úspěch, když u nás v podstatě není kniha k sehnání.

Ewe291
14.06.2022 4 z 5

Dala by som plny pocet ale Joss ma tak stvala, ze by som jej najradsej jednu strelila. Vazne, bola mi doslova odporna. Ano zle veci sa stavaju, ano bolo to smutne co sa jej stalo, ale ona si to ostatne zapricinila sama! Preboha preco nepocuvala co jej kto hovoril? Len sa uzavrela a bola fakt, ze odporna a este sa citi ublizene ked jej povie pravdu, ze je chladna mrcha ..... No nic v zlom ale vazne taka bola. Ako ja chapem, ze je kazdy nejaky a chapem aj bolest a stratu ale toto bol doslova EXTREM a neznasala som ju. Braden by si zasluzil medailu a podla mna aj uplne inu zenu! Kedze seriu uz poznam a viem aj ako to bude pokracovat tak viem aj ako v jednej casti zareaguje Joss na nieco ..... A preto moj nazor je taky aky je. Knihu zachranovali ostatny ale Joss nepatri medzi moje oblubene knizne postavi

Dizzy3
06.06.2022 5 z 5

Tohle bylo opravdu příjemné překvapení! Skvělá knížka, kterou jsem zhltla během dvou dnů. Knihu jsem měla na seznamu delší dobu, anotace mne taky zaujala, ale tak nějak mi nebyl sympatický přebal knihy ani název a po knize jsem sáhla pouze z nouze a ejhle! Děj mne pohltil téměř okamžitě a i když jsem knih s podobnou dějovou linkou v poslední době přečetla hodně, příběh me vážně bavil a určitě si od autorky přečtu i něco dalšího.

petulkapeta
03.04.2022 5 z 5

„Kam zmizela tvoje láska k husičkám s dlouhýma nohama?“
„Nahradila ji láska k velkému poprsí, skvělému sexu a prořízlým ústům.“

Někdy jsou mraky lehke jako pírko, jindy ztmavnou a ztěžknou.

Joss byla sva, paličatá a taky si vše brala na sebe a dlouho ji trvalo než jsi to uvědomila, zato Branden byl řekla bych pravý opak a své city neskrýval tak jako ona.

Miliamka
21.03.2022 2 z 5

Uf, tak tohle bylo zklamání na celé čáře. Joss byla protivná. Jde vyhledat pomoc, protože ji potřebuje, ale neposlouchá, co se jí říká?! Polovinu knížky jsem jen prolistovala, protože jsem ani na sexuální scény, ani na její neurvalé chování a řeči prostě neměla náladu. Chápu, že je to už postarší knížka, ale opravdu mi to nesedlo (a přitom je to můj oblíbený žánr).

Jessybelle
25.02.2022 5 z 5

Jak se jedná o světový bestseller jsem trochu skeptická, ale dostala jsem to, co jsem si myslela, že dostanu. Romantickou knížku s erotickým nábojem, oddechovka, u které víte, jak dopadne. Byly tam i humorné chvilky, u kterých jsem se pobavila.
Joss mě občas štvala s tím svým sebemrskačstvím, ale zase tento její psychologický blok dal knize malinko jiný rozměr. Každopádně vím, jak na záchvat paniky...
Nicméně si dokážu představit, že se ke knize jednou vrátím.
Mimochodem čtete poděkování? Tak tohle se mi moc líbilo.