Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1532 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy

Úžásná kniha s velkým Ú ❤❤
Od začátku jsem Bradenovi fandila

TerezaMondeková
24.02.2018 4 z 5

Dva lidi, kteří se přitahují, ale jeden z nich má hrůzu ze vztahů a nechce se vázat, tak tomu druhému nabídne, že spolu nebudou chodit, ale jenom spát. Postupem času se do sebe zamilují. Upřímně... není to žádná originální myšlenka na příběh, ale i tak se mi kniha líbila. V příběhu je překvapení, taky jsem se dost zasmála. Je dobře, že autorka zbytečně knihu neprotahovala. Jsem zvědavá na další díly.

Lucai
16.02.2018 5 z 5

Dublin street bola prvá kniha od tejto autorky. Zaujala ma, nemohla som sa od nej odtrhnúť (pri dvoch malých deťoch celkom sranda), čítala som po nociach...Pútavý bol aj príbeh Joss, jej skrytý demoni z minulosti....Veľmi pekný bol vzťah Bradena a jeho sestry, vlastne jeho vzťah k celej jeho rodine....Knihu odporúčam a teším sa na dalšiu :-)

dee95
13.02.2018 4 z 5

Pohodové čtení, ale byla to má první kniha od autorky a na rozdíl od autorek jako je Sylvia Day nebo Christina Lauren mi kniha přišla hodně uspěchaná a stručná. Pro někoho je to v tomhle žánru plus, ale já si potrpím na delší knihy. Nicméně jinak super.

langova.katka
01.02.2018

Bylo to hezké, šlo do hloubky více než je u tohoto žánru obvyklé. I proto to pro mě bylo zajímavé a poutavé. Můžu jen doporučit. I erotika je jemnější než třeba u C. Lauren, ještě mi nějaké díly chybí, ale autorčina Jamaica Lane pořád zůstává na 1. místě a nevěřím, že by bylo možné jí překonat. Ale i tohle bylo hezké a hodně mě zaujalo.

LivN
29.01.2018 5 z 5

Ikdyž jsem si spletla díly a četla jsem tento díl jako druhý tak mě to nezklamalo naopak bylo to super čtení. Krásná obálka. Velmi dobré Samantha má prostě ty nejlepší knížky. Nechybí jim děj ale taky se od knížky očekává nějaká ta erotika a to knížka taky splňuje takže za mě 5 hvězdiček!

tereza..23
18.01.2018 4 z 5

Tohle byla první knížka od téhle autorky, kterou jsem četla. A jsem za to ráda. Jak kniha tak i sama autorka mě uchvátili. Po přečtení téhle knihy jsem se hned musela vrhnout na další. Samotný příběh byl hodně zajímavý a poutavý. Dalo mi velkou práci se od knížky odtrhnout, málem jsem nebyla schopná vstanou a jít si uvařit čaj :D. Tahle knížka mě vážně hodně zaujala. Líbí se mi jak je tam zakomponovaný i životní příběh Joss- to co si prožila ona, se vlastně může stát kdykoliv komukoli z nás... Brenden-typický sukničkář, se kterým jsme se mohli setkat i v jiných knihách. Ale zamilovala jsem si ho kvůli jeho vztahu k Elli.
Vztah Ellie a Adama. Asi by to byl jenom moje zbožné přání, ale líbilo by se mi, i kdyby tahle dvojice měla samostatnou knihu. Knihy od téhle autorky pro mě nejsou ty knihy, které si přečtu jenom jednou a už se k nim nikdy nevrátím. V budoucnu si určitě dokoupím zbytek knih od téhle autorky, mám zatím doma jenom Hrdinu a Scotland Street. :-)

Evka3814
15.01.2018 4 z 5

Super kniha,velmi čtivá

Onceuponthetime
12.01.2018 4 z 5

Podle mě je to nejlepší díl série. Líbí se mi spád příběhu i to, že je hlavní hrdinka spisovatelka. No je pravda, že se někdy chová trochu zvláštně, ale to dělám taky takže jí to vlastně nemůžu vyčítat. Moc se mi líbil okrajový příběh druhé zamilované dvojice. Rozhodně je to knížka, kterou si znovu přečtu (za nějakou dobu) a nebude mě nudit.

Monbon
03.01.2018 5 z 5

Cela Dublin seria je super, cita sa velmi lahko, ma to spad, zaujimave zapletky a to iskrenie, och :-) troska mi pride nerealne ako sa vsetci navzajom zboznuju, ale to len taky nerusivy detail :-)

Petruse21
27.11.2017 3 z 5

Četla jsem hned po Hrdinovi, je to tak na stejné úrovni, Hrdina mi ale sedl lépe, tady hlavní hrdinka nebyla můj šálek čaje.

učtenávčelka
04.11.2017 3 z 5

Jako romanticko-erotická oddechovka to posloužilo.
Co bych autorce hodně vytkla je používání stejných jmen, v tomto díle spolubydlící Ellie a její matka Elodie, když si ty dvě povídají s někým třetím, tak je zbytečné zjišťovat, co říká matka a co dcera. Joss a Jo, nebo v dalších dílech Join přítel Cameron/Cam a bratr Cole (knížky poslouchám jako volnočasovou oddechovku v mp3). A pak zahlcení jmény dětí a vyjmenovávání, kdo je v jídelně na nedělní oběd.
Co mi ještě hodně vadilo hlavně u následujících dílů, je velký časový odstup, a neschopnost provázat příběh Hannah a Cola do plynoucích dějů. Místo toho autorka skákala zpátky v čase, jak se jí zachtělo.

LuciíŠvarc
04.11.2017 5 z 5

Perfektní kniha. Kupovala jsem na doporučení paní prodavačky v knihkupectví. Měla jsem přečteno za jeden den, nemohla jsem se odtrhnout. Moc hezky psaná kniha. Rozhodně nezůstanu pouze u tohoto díla od autorky Samanthy Youngové.

MarKy95
02.11.2017 4 z 5

Z celé série se mi líbila nejvíc :) Pak ještě druhý díl, ale ostatní kníhy... ne.

nani_nka
19.10.2017 5 z 5

Knižka, ktorú som čítala asi už päťkrát a stále ma tá chémia medzi Joss a Bradenom baví. Áno, miestami bola Joss neskutočne tvrdohlavá a Braden egoistický, ale tak každý máme nejaké chyby a žiadny knižný hrdina by nemal byť úplne dokonalý. Za mňa jednoznačne jedna z tých lepších moderných romantických kníh.

Eleanor-ka
13.10.2017 3 z 5

Kombinace knih Padesáti odstínů šedi a Šťastní lidé čtou a pijou kávu. Nenucené, ale předvídatelné. Taková zlatá střední cesta.

Amitiel76
12.10.2017 3 z 5

No, tak jsem si koupila celou tuto sérii, a začínám první částí.....
"Dublin street" - tak někde do stránky 150 jsem se vyloženě nudila. Vůbec nic se tam nedělo, děj se táhl jak "žvýkačka na botě".
A pak přišlo to, na co prostě od začátku čekáte - první sex a sblížení hlavních hrdinů. Děj se tak konečně odlepil z místa, a já si začala četbu trochu užívat. Ale říkám jen "trochu".....Za celou knihu jsem totiž nedokázala přijít na chuť Jocelyn. Ta holka mi prostě nesedla....Vím, že trpěla panickou poruchou, a měla vážné psychické problémy po prožitém traumatu, ale přesto...Její chování bylo někdy tak otravné, že bych s ní s chutí zatřepala :-) Celou reputaci knize zachránil akorát Braden. Tím jaký byl vytrvalý, obětavý, chápavý a milující. Přesto, že ho od sebe Joss neustále odháněla. Prostě byl to dokonalý klaďák ve všech ohledech :-)
Jinak knihu celkově hodnotím jen třemi hvězdičkami. Uvidím, jestli se autorka v dalších dílech série polepší....:-)

Kiwicatko
12.10.2017 4 z 5

Tolik zmatku a nedorozumeni :-) ale nakonec konec dobry, vsechno dobry ;-)

jani.ruzicko
06.10.2017 5 z 5

Nenáročné, čtivé... velmi příjemná oddychovka... Braden měl fakt velký ego =D ale bylo to milé =) rozhodně se ke knížce a potažmo celé sérii vrátím