Dublin Street

Dublin Street https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166479/bmid_dublin-street-JG3-166479.jpg 4 1532 271

Dublin Street série

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

On Dublin Street , 2012

Frupet
23.03.2020 4 z 5

Milovníci erotických románů si určitě přijdou na své. V knize bylo všechno. Krásný, bohatý a sebevědomý muž, mladá, sexy a komplikovaná žena, nejlepší kamarádka se svojí dávkou lásky a životních kotrmelců... a konec jako z pohádky.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Doporučuji přečíst celou sérii. Pro mě super.

Jája92
29.12.2019 4 z 5

Sice se jedná o klasickou červenou knihovnu, pro mě to bylo odpočinkové čtení. Děj plyne lehce, s humorem i napětím i se správnou špetkou erotiky. Samozřejmě sexuální scény jsou mnohdy přemrštěné,ale tak už to u těchto knih bývá.

ellypusik
16.12.2019 3 z 5

Přestože byl příběh klasickým romantickým "dojákem", byl skvěle a velmi poutavě napsaný. Už dlouho se mi nestalo, že bych nějakou knihu přečetla tak rychle. Navíc romantika smíchaná s erotikou byla příjemná změna od klasického standartu.

jinbr
18.11.2019 4 z 5

Jak autorka v závěru knihy uvádí, je to její vstup do romantických románů pro dospělé. Knížka se mi líbila, snad jen ke konci těch útěků bylo trochu moc. Ale jinak čtivé a příjemné.

Kočičáci
15.11.2019 4 z 5

Jedna z těch knih, které jsou vynikající na zresetování mozku. Prostě vypnete, užíváte si příběh, který je sice podobný desítkám dalších, ale pro danou chvíli je právě ten nej. Série podle ohlasů vypadá slibně, takže ji v odpočinkových chvilkách určitě přelouskám.
Po dvou měsících od přečtení, už nemůžu říct víc, než že komplikovaná a nerozhodná Joss mě chvilkami štvala, ale andělského Bradena jsem si oblíbila. Krapet humoru, troška sexu a ždibec romantiky ještě nikoho nikdy nezabili, jděte do toho!

Petra-1
08.11.2019 4 z 5

Skvělá kniha, ale pro mě patřila ke slabejsim z této série.

IYv
04.11.2019 3 z 5

komentář je k sérii
Narazila jsem na knížku Hrdina a docela mě bavila. Proto jsem vyhledala i Dublin street. Nevím, jestli jsem byla přesycená, ale přišlo mi všeho nějak moc. Moc komplikované osudy, moc přitažlivosti (nějak nemohu uvěřit všem těm vztyčeným bradavkám a vlhkým kalhotkám - a to jsem vyznavač vztahové chemie), mnohačetným orgasmům...oddychovka, ale opravdu nijak náročná.
Poučení pro příště - dávkovat a nečíst za sebou :-)

warca
04.11.2019 4 z 5

Kniha byla překvapivě čtivá. Ocenila jsem, že autorka děj zbytečně neprotahovala. Hlavní hrdinové sympatičtí. Živé konverzace.
Pěkné!

Siwan
28.10.2019 5 z 5

První díl výborné série, všechno odsejpá podle šablony, ale prostě to člověka baví. Celou sérii vřele doporučuju.

TomuVer
05.10.2019 4 z 5

Kvalitná kniha s jednoduchým dejom. Kniha je veľmi vzrušujúca, ale taká obyč. Bohatý playboy zachraňuje ranenú dušu hlavnej hrdinky. Viac sa mi páčil vzťah/nevzťah sestry hl.hrdinu s jeho kamarátom. Škoda,že sa tomu autorka viac nevenovala. Mohla tam niečo z ich vzťahu zakomponovať. Ale chápem,že autorka píše príbeh z jedného pohľadu a to je veľká škoda.

Domča153
19.07.2019 5 z 5

Kniha se dobře četla. Chvilkama byla vtipná což mám ráda. Děj taková romantická klasika.
Jediné co mi nesedělo bylo že pokud má bratr o sestru takovou starost jistě by si všiml jejich příznaků.

Ivet1990
08.07.2019 3 z 5

Kniha se velmi dobře četla. I když děj dobře plynul a dobře se četl, tak i tak na mě tento díl moc neudělal dojem, ale i tak se pouštím do dalšího dílu. Třeba se to rozjede

tynka65
07.07.2019 3 z 5

Jsem jedna z mála, ale na zadek mě to neposadilo. Asi jsem podobných knížek četla už moc a některé mi přišly mnohem lepší. Za mě to byl čistý průměr

Nika320
16.06.2019 5 z 5

Čtivé. Mužská postava samozřejmě nereálná .:D

Janinka14
17.04.2019 5 z 5

Četlo se to rychle a báječně.

verunka93
18.03.2019 5 z 5

Knihu jsem četla jedním dechem. Jedná se sice o erotický román, ale člověk se u toho i dost nasmál. Postavy Joss a Bradena mě velmi bavili. O Ellie a Adamovi bych si klidně přečetla samostatnou knihu. Určitě doporučuji.

Karola050716
07.03.2019 3 z 5

Kniha se čte sama, líbila se mi, jen mi dost připomínala jiné příběhy, takže jsem si jí asi neužila tak moc, ale i tak dobrý. Překvapivě mě asi víc zajímal vývoj vztahu Adama a Ellie, než Joss a Braden.

anibeni
03.03.2019 5 z 5

Dublin Street mě nesmírně bavil... původně jsem to brala jako oddychovku, ale nedokázala jsem ji dát z ruky a tak jsem knihu přečetla na jeden zátah.. bavil mě příběh všech postav i erotický nádech..

Adele0511
18.01.2019 4 z 5

Z celé série asi nejlepší knížka.