Dublin Street ekniha

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/192117/dublin-street-192117.jpg 4.31040

Dublin Street (1.)

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

On Dublin Street (2012)

Kniha Dublin Street

Janinka14

Četlo se to rychle a báječně.

verunka93

Knihu jsem četla jedním dechem. Jedná se sice o erotický román, ale člověk se u toho i dost nasmál. Postavy Joss a Bradena mě velmi bavili. O Ellie a Adamovi bych si klidně přečetla samostatnou knihu. Určitě doporučuji.

Karola050716

Kniha se čte sama, líbila se mi, jen mi dost připomínala jiné příběhy, takže jsem si jí asi neužila tak moc, ale i tak dobrý. Překvapivě mě asi víc zajímal vývoj vztahu Adama a Ellie, než Joss a Braden.

anibeni

Dublin Street mě nesmírně bavil... původně jsem to brala jako oddychovku, ale nedokázala jsem ji dát z ruky a tak jsem knihu přečetla na jeden zátah.. bavil mě příběh všech postav i erotický nádech..

Adele0511

Z celé série asi nejlepší knížka.

Pedruska01

Tahle autorka se mi už jednou osvědčila, proto jsem se těšila na další setkání. Kniha se četla sama - dobře a rychle. Bavilo mě to, dobrý styl, který mi prostě sedí a vtipná forma.
Hlavní hrdinku jsem měla ráda, leč to měla těžké a s minulostí se nějakou dobu nemohla vyrovnat, byla silná, vtipná, sarkastická a fajnová - tohle nebyla přetvářka, taková vážně byla.
Braden byl chlap, respektive prototyp muže, kterého by chtěla každá. Dost jsem si ho oblíbila! Líbilo se mi to jejich hraní si na kočku a myš a dokázali uspokojit i mou romantickou duši.
Musím se však přiznat, i když tohle byl příběh o Joss a Bradenovi, a kteří splnili vše na výbornou, tak mě místy dost zajímal páreček: Ellie a Adam. Zavánělo to podobnou hrou na kočkování, a to já ráda - tak trochu jsem se usmívala jak idiot. :D
V závěru se stalo hodně věcí a jak to už tak bývá, tak jen těch dobrých, i když trochu jsem se obávala, když mi zbývalo pár stránek a oni byli stále na nože.
Za mě velká spokojenost, líbilo se a bavilo mě to, nemohla jsem se odtrhnout. Plné hodnocení a velké doporučení pro beznadějné romantiky. :)

Lofda
30.12.2018

Časem si nejspíš ani nevzpomenu o čem že ten příběh byl.. Ale ano, bavilo mě to, ti dva mě bavili, občas jsem se smála, občas byla naštvaná.. Příjemné oddychové čtení, něco jako příjemný romantický film na neděli ;-) a už se těším na další díly..

wendy944
12.12.2018

moc hesky napsana kniška na odočinuti nebo do deště