Drzý bastard

Drzý bastard https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/bmid_drzy-bastard-hu3-445386.png 4 683 124

Drzý bastard série

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Cocky Bastard , 2015

martina1797
11.09.2021 5 z 5

Skvělý příběh, dobře jsem se bavila a občas fakt upřímně zasmála. Vřele doporučuji jako víkendovou jednohubku, moc dobře se četla.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Tohle duo spisovatelek miluju .. Po této knížce přemýšlím, že si za domácího mazlíčka pořídím kozu ️️Za mě bomba příběh. Takový ten typ knížky,která se čte sama a rychle.Dost vtipné..hodně jsem se nasmála.Líbilo se mi, že první část popisovala ona a druhou on.Chance je další knižní hrdina,kterého bych chtěla mít doma Vtipný, milý sympaťák.Aubrey mi že začátku byla nesympatická,ale pak už jsem si na ni zvykla.Jejich dobrodružná cesta mě strašně bavila.První část byla vtipnější,ta druhá už byla taková trochu vážná,ale obě se mi strašně líbily..

Melaanie
13.07.2021 4 z 5

Od první stránky víte, že to dopadne dobře. Přesto je to fajn oddechovka, která při čtení rychle ubíhá.

Janka90
13.07.2021 4 z 5

První část byla skvělá. Konečně to od těchto autorek mělo šťávu. Opravdu z toho byla cítit přitažlivost hlavních hrdinů. A nasmála jsem se neskutečně :-)
Druhá část byla překvapivá, trošku vážnější a dojemná. Ale hoodně zdlouhavá, vůbec mě to nebavilo. Hlavní hrdinku bych kopla už dávno do pr*.
Až na konci to mělo zas grády.
Ale druhou část bych o hodně zkrátila.

2688
09.07.2021 4 z 5

Sladkost ♡

uminaa
26.06.2021 5 z 5

Od týchto autoriek vždy dostanem príbeh plný humoru, lásky a napínavých zvratov. Pri čítaní prvej časti mi napadlo niekoľko dôvodov, prečo Chance Aubrey opustil, ale ten pravý dôvod teda rozhodne nie.
Príjemné, plynulé čítanie ☺
O, a Pixy tá ma dostala do kolien ☺☺☺

LucieDufy
01.06.2021 5 z 5

Autorky opět nezklamali. Krásný příběh. V první půlce jsem se hodně nasmala, v druhé půlce jsem zase hodně soucitila. Bylo to vtipné, romantické i erotické. Doporučuji.

lihate

Miluju tě.
Nesnáším tě.
Miluju tě.
Kurva.
Nedokážu tě přestat milovat."

A zase ta Penelope a Vi... Prostě jejich knihy zbožňuju a tahle není výjimkou. Četla se lehce a hrozně rychle. Příběh nádherný, plný citů, emocí a zvratů. Kdybych stála na místě Aubrey, zareagovala bych úplně stejně. Těžko se vrací důvěra někomu, kdo se na vás totálně vykašlal. I když chápu proč jí vše Chance neřekl, zabila bych ho, kdyby to udělal mě. Zároveň mě fascinuje, jaké pouto mezi sebou mohou vytvořit lidé během pouhých asi osmi dnů. V knize bylo napětí i jsem se od srdce zasmála. Za mě to bylo bezva.

"Někdy je třeba přijít o všechno, aby si člověk uvědomil, co doopravdy potřebuje."

havrmoni
07.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Tak co o tom říci nebo spíš napsat. Aubrey mi bohužel moc sympatická nepřišla vlastně jsem jí nepřišla na chuť celou knihu. To, že k zamilování nepotřebujete bůhví co času a ani k poznání, že je to ten nebo ta pravá je věc celkem reálná. Ale, že se mu celou dobu nabízela a vlastně to všechno brala moc vážně, to už mi vadilo. Spíš mě přišlo, že na něm začíná být nezdravě závislá. Což pak potvrdila tím, jak to nesla atd. Nechci zabíhat do detailů. Druhá půlka sice patřila Chancemu, ale... Dobře dlužil jí vysvětlení a ona potřebovala čas. Ale, zase to velké ALE. Ono dělat ze sebe pitomce taky nejde donekonečna a tohle bohužel bylo nekonečný, zdlouhavý a nezáživný.

Nika30
04.05.2021 5 z 5

Už několikrát jsem se setkala s názorem že spojení těchto dvou spisovatelek není šťastné. Zatím nemůžu souhlasit. Vše co jsem od nich prozatím četla mě chytlo. Co se týče bastarda nemůžu se nabazit způsobu konverzace mezi hlavními hrdiny. Je drzý, vulgární a přesto velmi vtipný. A přímo k popukani je jejich společná starost o kozu. Vřele doporučuji

Laf
01.05.2021 5 z 5

Za mne super kniha. Dost jsem se u ní nasmála díky vzájemnému popichování hlavních postav a líbilo se mi jejich dobrodružství po cestě a také jejich neobvyklý mazlíček. Jako oddychová kniha je to skvělá volba. Mohu jen doporučit. Za přečtení to rozhodně stojí :)

tittanie
23.04.2021

První část jsem přečetla za hodinu. Bylo to vtipné, oddechové a strašně dobře se to četlo. Přesně taková kniha na léto k vodě, ale druhá část, už byla pomalejší. Je pravda, že začátek mě nadchnul, ale pak to mělo takový slabší průběh.

Petra38
18.04.2021 4 z 5

Ackoliv nedam celych pet hvezdicek i tak bych ji doporucila, prvni cast je takova oddechovejsi,vtipnejsi a rozhodne me nadmiru bavila. Jenže....Druha cast byla proste vaznejsi, uz postradala tu lehkost,na kterou jsem si zvykla v casti prvni. Chance byl muj typ, ale neco mi chybelo...

Kiwicatko
17.04.2021 3 z 5

Tyhle autorky miluju, ale tahle knizka me bavila jen diky omdlevajici koze. To jsem se bavila neuveritelne. Jinak me probeh moc nezaujal. Neverila jsem to hlavnim postavam a ani jsem s nimi neprozivala zadnou situaci. Tuhle znovu cist nebudu.

Renka931
11.04.2021 3 z 5

Je to pro mě už druhá kniha od autorek (boháč z parku avenue) která mě úplně nenadchla, jakože přečetla jsem ji, první část byla dobrá, ale ta druhá... je to zvláštní chvilemi jsem se divala kolik mi ještě zbývá stránek a konečně to dočtu.

johana3160
10.04.2021 3 z 5

Uz od prvnich stranek jsem se krenila na knizku, a popichovani hl. hrdinu mi prislo celkem vtipne. Druha pulka knihy uz tak vtipna nebyla. Nerikam, ze se mi nelibila, ale ikdyz v “romantickem” duchu to bylo divne. Konecne chovani Aubrey bylo no vodenim za nos. Chance se zase choval jsko by nemel koule, nebo minimalne vlastni hrdost. A Vegas? A ten epilog? Asi dostanu cukrovku. Trosku pres caru..
v soucasne chvili lituju, ze mam od autorek nachystanou dalsi knihu, teda mimo jinych..

Red-haired
24.03.2021 2 z 5

„Romatický“ příběh, ve kterém je stalking považován za krásné gesto, očichávání cizích krémů jako všední záležitost, koza se chová jako pěkně ochočený pejsek a chození s dvěma muži naráz rozhodně neznamená podvádění toho druhého. No jestli jsem vás na tento bizár nenalákala tímto, tak už nevím čím. :D

Od knihy jsem očekávala milostný příběh okořeněný dobrodružnou atmosférou road tripu - takovou tu příjemnou oddechovku, u které si po práci odpočinu. Dostala jsem teda něco úplně jiného, ale je asi na každém z nás, jak si knihu budeme interpretovat.

Hlavní hrdinové Chance a Aubrey mi na začátku nebyli vůbec sympatičtí, proto jsem část na cestách, kterou bych si měla paradoxně užívat nejvíc, četla dost neochotně. Musím ale uznat, že zvrat, který autorky tentokrát vymyslely, jsem vůbec nečekala a Chance byl najednou mnohem větší sympaťák.????

Následný „romantický“ stalking, prohledávání bytu, čichání k věcem, kontrolování prášků a další bizarnosti, které by za normálních okolností patřily do hororového thrilleru, jsem nemohla brát moc vážně. Zbytek knihy jsem tedy pojala jako bizarní komedii, a tak už mě ani nerozhodila nevěra, která se v knize vlastně nepovažuje za nevěru, zneužívání Chance a další specialitky naší světice Aubrey.

Rozhodla jsem se, že další knihy od autorek už nejspíš číst nebudu, protože další tak moc klišoidní závěr v brzké době určitě nezvládnu a jejich pojetí romantiky už vůbec ne.

Kristy.Seb
15.03.2021 5 z 5

Cesta k vítězství je pomalá, ale jistá.

Říká se, že když něco pustíte a už se to k vám nevrátí, nikdy to ve skutečnosti nemělo být vaše.

Naprosto skvělý příběh. Jsem se smála hned od začátku. A ta koza neměla chybu. Druha část byla smutná, ale vlastně o tom život je..

anna7852
14.03.2021 5 z 5

nevím ani co napsat,bych se tu asi hodně rozplývala a ani by se to nepřiblížilo k pocitům které z knihy mám :-)
příběh naprosto neskutečně super

Martullle1407
12.03.2021 4 z 5

u teto knížky jsem nevedela jestli se mam smat nebo brecet :-D
První část knihy byla super. Zajímavý sled událostí, humor, smutek na konci..
Druhá část ve mě vzbudila rozpaky... Jako fakt nekdo dokáze po tydnu tak milovatm že po dvou letech za ní bojuje??
Ale jinak nemuzu nic nez stejne pochvalit. Tyto dve spisovatelky jsou super :-)