Drzý bastard

Byl to někdo, kdo patřil do mých nejdivočejších fantazií, a ne na odpočívadlo kdesi uprostřed Nebrasky. Tento sexy drzý Australan jménem Chance byl posledním člověkem, o kterém bych si myslela, že ho potkám na své cestě z jedné strany země na druhou. Když se mi porouchalo auto, uzavřeli jsme společnou dohodu. Cestovali jsme spolu, přespávali v hotelech, odolávali sexuálnímu napětí a podnikali neplánované zajížďky. Původně obyčejná nudná cesta se proměnila v dobrodružství mého života. Celé to bylo zábavné a hravé, dokud to ovšem nezačalo být vážné. Strašně jsem ho chtěla, Chance se však držel zpátky. Cítila jsem, že i on po mně touží, ale něco ho brzdilo. V žádném případě jsem neměla v úmyslu propadnout tomu drzému bastardovi, zvlášť když jsem věděla, že půjdeme dál každý svou cestou. Všechno dobré jednou končí, že? Až na to, že takový konec jsem v žádném případě nečekala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445386/drzy-bastard-hu3-445386.png 4.3266
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Cocky Bastard

Kniha Drzý bastard

Petra38

Ackoliv nedam celych pet hvezdicek i tak bych ji doporucila, prvni cast je takova oddechovejsi,vtipnejsi a rozhodne me nadmiru bavila. Jenže....Druha cast byla proste vaznejsi, uz postradala tu lehkost,na kterou jsem si zvykla v casti prvni. Chance byl muj typ, ale neco mi chybelo...

Kiwicatko

Tyhle autorky miluju, ale tahle knizka me bavila jen diky omdlevajici koze. To jsem se bavila neuveritelne. Jinak me probeh moc nezaujal. Neverila jsem to hlavnim postavam a ani jsem s nimi neprozivala zadnou situaci. Tuhle znovu cist nebudu.

Renka931

Je to pro mě už druhá kniha od autorek (boháč z parku avenue) která mě úplně nenadchla, jakože přečetla jsem ji, první část byla dobrá, ale ta druhá... je to zvláštní chvilemi jsem se divala kolik mi ještě zbývá stránek a konečně to dočtu.

johana3160

Uz od prvnich stranek jsem se krenila na knizku, a popichovani hl. hrdinu mi prislo celkem vtipne. Druha pulka knihy uz tak vtipna nebyla. Nerikam, ze se mi nelibila, ale ikdyz v “romantickem” duchu to bylo divne. Konecne chovani Aubrey bylo no vodenim za nos. Chance se zase choval jsko by nemel koule, nebo minimalne vlastni hrdost. A Vegas? A ten epilog? Asi dostanu cukrovku. Trosku pres caru..
v soucasne chvili lituju, ze mam od autorek nachystanou dalsi knihu, teda mimo jinych..

Red-haired

„Romatický“ příběh, ve kterém je stalking považován za krásné gesto, očichávání cizích krémů jako všední záležitost, koza se chová jako pěkně ochočený pejsek a chození s dvěma muži naráz rozhodně neznamená podvádění toho druhého. No jestli jsem vás na tento bizár nenalákala tímto, tak už nevím čím. :D

Od knihy jsem očekávala milostný příběh okořeněný dobrodružnou atmosférou road tripu - takovou tu příjemnou oddechovku, u které si po práci odpočinu. Dostala jsem teda něco úplně jiného, ale je asi na každém z nás, jak si knihu budeme interpretovat.

Hlavní hrdinové Chance a Aubrey mi na začátku nebyli vůbec sympatičtí, proto jsem část na cestách, kterou bych si měla paradoxně užívat nejvíc, četla dost neochotně. Musím ale uznat, že zvrat, který autorky tentokrát vymyslely, jsem vůbec nečekala a Chance byl najednou mnohem větší sympaťák.????

Následný „romantický“ stalking, prohledávání bytu, čichání k věcem, kontrolování prášků a další bizarnosti, které by za normálních okolností patřily do hororového thrilleru, jsem nemohla brát moc vážně. Zbytek knihy jsem tedy pojala jako bizarní komedii, a tak už mě ani nerozhodila nevěra, která se v knize vlastně nepovažuje za nevěru, zneužívání Chance a další specialitky naší světice Aubrey.

Rozhodla jsem se, že další knihy od autorek už nejspíš číst nebudu, protože další tak moc klišoidní závěr v brzké době určitě nezvládnu a jejich pojetí romantiky už vůbec ne.

Kristy.Seb

Cesta k vítězství je pomalá, ale jistá.

Někdy je třeba přijít o všechno, aby si člověk uvědomil, co doopravdy potřebuje.

Říká se, že když něco pustíte a už se to k vám nevrátí, nikdy to ve skutečnosti nemělo být vaše.

Naprosto skvělý příběh. Jsem se smála hned od začátku. A ta koza neměla chybu. Druha část byla smutná, ale vlastně o tom život je..

anna7852

nevím ani co napsat,bych se tu asi hodně rozplývala a ani by se to nepřiblížilo k pocitům které z knihy mám :-)
příběh naprosto neskutečně super

Martullle1407

u teto knížky jsem nevedela jestli se mam smat nebo brecet :-D
První část knihy byla super. Zajímavý sled událostí, humor, smutek na konci..
Druhá část ve mě vzbudila rozpaky... Jako fakt nekdo dokáze po tydnu tak milovatm že po dvou letech za ní bojuje??
Ale jinak nemuzu nic nez stejne pochvalit. Tyto dve spisovatelky jsou super :-)