Druidova píseň

Rosemary a Jimmy, dva kanadští sourozenci, odjíždějí za trest na prázdniny ke strýcovi na zapadlý irský statek. Oba se však najednou ocitnou ve starověkém Irsku a z nevítaného výletu se stává strhující dobrodružství. Setkávají se s hrdiny irských mýtů a prožívají s nimi nejen válečné tažení Táin, ale i první lásku a opravdové přátelství. Postupně zjišťují, že se dávné obyčeje vzdáleně ozývají i v životě současných Irů, a nelehké zkoušky, jimiž procházejí, mění i jejich názory a pohled na život. Podaří se jim vrátil domů, do současnosti? Přeložila Kateřina Přádová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26735/druidova-pisen-26735.jpg 3.918

The Druid´s Tune (1983)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Synergie

Ketesh
20.10.2017

Začátek knihy je velice nudný, nezáživný a zdlouhavý, ale rozhodně se vyplatí jej přetrpět.

pmftsc
21.10.2011

Příběh na poměrně klasický motiv "nečekaný přesun teenagerů do jiného času/místa, konfrontace, atd", ale z nějakého důvodu mě (jako mladšího, ale věřím, že by i teď) dost chytnul, ... možná je to částečně proto, že naráz rozvíjí jak chlapecké, tak dívčí dobrodružství, ... nebo je to prostě příjemně čtivé.

O. R. Melling

O. R. Melling