Druhý kruh síly

Druhý kruh síly https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3141/druhy-kruh-sily-3141.jpg 4 32 2

Castaneda série

Vědec, původně myšlením i cítěním poplatný západní civilizaci, v této knize již ukončil svůj vnitřní přerod. Ten mu umožňuje používat svých smyslů bez omezení realitou a stát se součástí přírody a vesmíru. Náročné, ale zajímavé čtení především pro "alternativní lidi" Další z knih amerického antropologa - učedníka mexických čarodějů - v níž se již samostatně věnuje čarodějným praktikám... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Volvox Globator

Second ring of power , 1981

kamibe
19.11.2020 5 z 5

Tak jsem to dneska dočetla a nevím, jestli z toho nejsem nemocná! Kdo něco takového umí? A kdo něco takového chápe? A kdo něco takového bere, že je to vůbec možné? Jo, žijeme v iluzi. Rozumem snad dokonce připouštíme možnost jiných světů. Tak nevím - když jsem v nějakém nezvyklém stavu a není mi úplně dobře, třeba jsem už taky někde jinde.
Některé toltécké "zásady" či zvyklosti se mi líbí, třeba jíst potichu, bez řečí.
Znovu však musím konstatovat, že styl, kterým Castaneda píše, mě dokáže opravdu vtáhnout. Takže jakmile to bude možné, jdu si do knihovny půjčit ze skladu další dvě knihy.

PMR
11.07.2017 4 z 5

Těžká 'duškovina' pro zájemce o Toltéky a podobné absurdnosti.
Kniha má určitě potenciál dostat Vás na psychiatrii :-)

Carlos Castaneda
americká, 1925 - 1998
1994  89%Oddělená skutečnost
1999  83%Kolo času
1996  90%Cesta do Ixtlanu
2005  88%Umění snít
2003  94%Aktivní tvář nekonečna

Kniha Druhý kruh síly je v