Druhá šance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lence je osmnáct a prožívá svou první lásku se stejně starým Jakubem. Po dvou letech však jednoho dne Jakub šťastný vztah bez jakéhokoliv vysvětlení ukončí. Od té chvíle se s ním Lenka přestane vídat a nemá možnost si s ním ani promluvit. O pět let později Jakub opět naváže s Lenkou kontakt. Zůstal sám a ocitl se v těžké životní situaci, kdy má pocit, že jediná Lenka by mu mohla alespoň trochu pomoct. Ta zrovna zažila těžkou ránu, ze které se snaží vzpamatovat. Jakubovi by se nejradši pomstila za to, jak jí kdysi ublížil, a nechala ho, aby se se svými problémy vypořádal sám. Ale... co když jim osud nabídl druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353892/big_druha-sance-dLX-353892.gif 3.912
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Druhá šance

Kayla
24.04.2018

Zásadně nečtu české autory, kteří svůj příběh vypráví v českém prostředí. Upřímně ani nevím proč s tím mám problémy. Měla bych je milovat, neboť příběhy se odehrávají v mé rodné zemi a ne někde v cizině. Jenže jsem hodně zmlsana z amerického prostředí, to bude asi tím. Ale tenhle příběh od této mladé autorky mě změnil... Dostal mě. Už i anotaci a to je co říct. Zamilovala jsem se do tohoto příběhu, i když mi hlavní postava Lenky ke konci dost štvala. Jak byla sobecká. A Jakuba jsem si zamilovala ❤️. Ten konec mi přišel jako neukončený, čtenář si může konec domyslet. I když autorka předtím trošku naznačila jak to dopadne. Ale já si budu věřit svojí verzi

Iwíček
30.11.2017

Super román, který potěší každou romantickou duši. Autorka v něm řeší zajímavá témata. Musím říci, že jsem byla spokojená. Mohu vřele doporučit.


mikela
05.10.2017

Kniha mě opět dostala. Při prvním pohledu na obálku jsem krátce zaváhala, rozhodně to bylo úplně něco jiného než obálky předešlých 2 knih. Ale nakonec jsem po skvělých zkušenostech s touto autorkou povolila. A nebyla jsem zklamaná. Ano, nebylo to Království za lásku, nebyl tam Štěpán (všechny ho milujeme a kdo tvrdí, že ne, určitě ho nezná!). Ale byl tam někdo úplně jiný. Skvělá hrdinka, kterou jsem si oblíbila od 1. strany. Stejně tak i samotný děj, od kterého se nemůžete odtrhnout, až nakonec zjistíte, že jsou 3 hodiny ráno a vy jste právě přečetli celou knihu. Sladká tečka na závěr je kocour Zrzek, který dodává příběhu odlehčenou atmosféru.
Takže nakonec po krátkém přemýšlení, jak bude román vypadat a strachu, zda to nebude ponurý a depresivní příběh jsem došla k závěru, že kniha byla úžasná. A všem jí mohu jen a pouze doporučit. :-)