Druhá šance

Druhá šance https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1860/druha-sance-1860.jpg 4 42 8

Fiona Monaghanová je emancipovaná šéfredaktorka newyorského módního časopisu, netouží po rodině, žije v luxusním domě s buldokem, má majordoma a věčně cestuje po světě. Když pozná Johna Andersona, všechno se změní. Fiona se zamiluje a Johnovi nabídne, aby se k ní nastěhoval. Jenomže John je vdovec a jeho dvě dospívající dcery považují otcův vztah za zradu mrtvé matky. Ačkoliv se vezmou, už brzy dojde mezi Fionou a Johnem k odcizení; manžel jen těžko přivyká bohémskému životu, který Fiona vede... Dokáže Fiona změnit životní styl a opustit New York? Pochopí, kde udělala chybu a proč Johna ztratila? Existuje pro ně dva druhá šance?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Second Chance , 2004

georginaa
30.03.2021 4 z 5

Jako vždy, román se strastiplnými osudy lidí, kteří se snaží opět žít a najít si tu správnou cestu životem. Bohužel ne vždy mají partneři stejný pohled a buď najdou kompromis, nebo se přizpůsobí a nebo rozejdou. Jiná společná cesta nevede. Od Steelový se knihy čtou dobře, akorát se nesmí číst za sebou, pak začnou nudit pro stále stejné téma.

zimolka
09.05.2019 5 z 5

Příběh si pamatuji i po delší době od přečtení,pěkné čtení.

Jana300
31.03.2019

Kniha sae mi moc hezky četla

Kaety
17.06.2016 4 z 5

Moc pěkná kniha, i když mi ze začátku Fiona nebyla moc sympatická, ale po všem co ji potkalo jsem si ji zamilovala. První polovina knihy byla úsměvná, druhá vážnější, kdy si čtenář není do poslední chvíle jist, jak to s hlavní hrdinkou dopadne. Po dlouhé době jsem něco četla od D. Steelové a jdu si nějaké její knihy zase přečíst, protože je to pěkná oddechová četba.

akdar72
26.09.2015 5 z 5

Další hluboký příběh od paní Steelové..

ovpana
22.02.2015 3 z 5

Dobrá oddechová četba

sabca
02.07.2014 4 z 5

Kniha jako všechny knihy této autorky se četla dobře. Pro mně sice nebyla jedna z nejlepších ale jako oddechové čtení, dobrá.

mariva
27.10.2013 4 z 5

Co napsat - prostě klasická Steelová. Knížka se dobře čte, ale po přečtení většího počtu knih této autorky zž mi všechny připadají hodně podobné. Bic závratného, nic, co bych si delší dobu pamatovala.

Danielle Steel
americká, 1947