Druhá šanca

od:


KoupitKoupit eknihu

Úspešná šéfredaktorka najvychytenejšieho newyorského časopisu vedie hektický život osobností zo sveta módy medzi svojím honosným manhattanským domom a módnymi prehliadkami v Európe. So šatníkom prepchatým šatami najznámejších značiek, buldogom Sirom Winstonom, s ktorým sa delí o lôžko, a sluhom pobehujúcim po dome v zlatých sandáloch, Fiona už nemôže byť spokojnejšia so svojím životom. Až kým jedného sparného júnového dňa nevkročí do jej kancelárie vdovec John Anderson. Máloktoré miesto je pre zaľúbencov ideálnejšie ako romantický Paríž, kam Fiona pozve Johna po niekoľkých spoločných pracovných obedoch a večeriach. V duchu porekadla „protiklady sa priťahujú“ pôvabná Fiona je v Johnových očiach neodolateľná, aj keď ho odstrašuje svet zoženštených dizajnérov, vychrtnutých modeliek a extravagantných sluhov. Ani Johnove dve dcéry nie sú nadšené zistením, že otec si po smrti ich matky našiel novú partnerku. Konflikt spôsobený rozličnými životnými postojmi je na obzore a iba trpezlivosť a čas môžu preveriť hĺbku citu dvoch ľudí, ktorí sa kedysi nazdávali, že jeden bez druhého nemôžu existovať. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31245/druha-sanca-31245.jpg 3.625
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (SK)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
110022
19.05.2017

Mě se to líbilo i po několikátém přečtení. Ke knížkám od autorky se často vracím. Knížky od ní mě baví a líbí se mi. Je v nich láska, radost i smutek. Zkrátka sám život.

Kaety
17.06.2016

Moc pěkná kniha, i když mi ze začátku Fiona nebyla moc sympatická, ale po všem co ji potkalo jsem si ji zamilovala. První polovina knihy byla úsměvná, druhá vážnější, kdy si čtenář není do poslední chvíle jist, jak to s hlavní hrdinkou dopadne. Po dlouhé době jsem něco četla od D. Steelové a jdu si nějaké její knihy zase přečíst, protože je to pěkná oddechová četba.

akdar72
26.09.2015

Další hluboký příběh od paní Steelové..

ovpana
22.02.2015

Dobrá oddechová četba

sabca
02.07.2014

Kniha jako všechny knihy této autorky se četla dobře. Pro mně sice nebyla jedna z nejlepších ale jako oddechové čtení, dobrá.

mariva
27.10.2013

Co napsat - prostě klasická Steelová. Knížka se dobře čte, ale po přečtení většího počtu knih této autorky zž mi všechny připadají hodně podobné. Bic závratného, nic, co bych si delší dobu pamatovala.

Autor a jeho další knihy

Danielle Steel

Danielle Steel
americká, 1947

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených60x
v Knihotéce31x
v Chystám se číst3x
v dalších seznamech1x