Drsný chlap

Láska může být smrtelná. Dodge Hanley, bývalý policista, už několik let pracuje jako soukromý detektiv pro právnickou firmu Dereka Mitchella, jehož znají čtenáři z románu Ostrý střih (Ikar, 2011). Po třiceti letech se mu ozve jeho dávná láska Caroline zavolá a požádá ho o pomoc pro dceru Berry, která se dostala do nebezpečné situace. Je třeba vypátrat člověka, který dívku delší dobu pronásledoval a vyhrožuje jí zabitím. Situace se rychle vyhrotí a Dodge čeká boj, v němž dá v sázku vlastní život. Sandra Brown vytvořila strhující příběhu o posedlosti a vraždě, ale i o křehkosti lidských vztahů, zranitelnosti, odvaze a lásce – a také o tom, že život někdy nabídne druhou šanci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167710/drsny-chlap-b0c-167710.jpg 4.2118
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Ikar (ČR)

Tough Customer, 2010

Kniha Drsný chlap

Miláček484

Kniha mě bavila, čtu ráda Sandru Brown, je to čtivé, zamilované a děj je napínavý.

jeny-v
12.06.2020

Po delší době jsem sáhla po knize S.B. a to nejenom, že mám její díla ráda, ale stýskalo se mi po jejím stylu psaní. Román "Drsný chlap" mě opět utvrdil, že umí... Příběh soukromého vyšetřovatele Dodga, kterému zavolá jeho bývalá láska Carolina, že je jejich dcera Berry v nebezpečí. V chatě u jezera byl postřelen její kolega Ben Lofland. Vyšetřováním je pověřen zástupce šerifa Ski Nyland, který se s Dodgem pouští do spletitého případu, kde nechybí vraždy, napětí, romantika, ale i smutná minulost hlavních postav.

janina66
03.06.2020

Velice čtivá, skvělá, napínavá detektivka s prvky romantiky. Svižný děj a strhující konec. "Drsný" Dodge byl sympaťák "bručoun".

moudivlacek
24.08.2019

Klasické od Sandry Brown. Opět mě nezklamala, skvělá detektivka s podtextem romantiky, která výborně napětí jen podtrhuje. A vůbec mi nevadilo střídání minulosti a přítomnosti, bylo to prostě vzpomínání hrdinů, zároveň to vždy vysvětlilo situaci či chování hrdinů. Sice jsem měla podezření, že to nebude se záporným hrdinou tak jednoduché, přesto mě to na konci překvapilo. O to víc se mi to líbilo, všechny moje podezření se tím vysvětlila.
Konec vůbec není tak růžový, přesto člověk doufá, že se "třeba" za čas stal.
Doporučuji těm, komu se líbí pátrat po zločinu a skládat dílky pravdy k sobě.

deedulka
04.08.2019

Tohle je zase ta stará dobrá Sanda Brown. Napínavá detektivka šmrncnutá romantikou. Četlo se dobře a celkem rychle. Občas mi vadilo to nahodilé chronologické přeskakování a vracení se do minulosti.

pingu1
03.03.2019

Pěkná, napínavá detektivka střihnutá romantikou, bez které nemůže žádná kniha Sandry Brown být :-) Řadím ji k těm lepším :-)

narisa
14.12.2018

Tak to byla zase super knížka :-). Dodge byl super, i když byl tak nevrlý a jeho příběh smutný. Jinak mě také velice potěšil Ski, ten mi byl moc sympatický. Konec pro mě tentokrát překvapením nebyl, protože už dříve mi došlo, jak to s vrahem vlastně je, ale i tak se mi kniha moc líbila :-). Prostě Sandra je vážně třída :-)

stavinohova
24.11.2018

A me se kniha libila. Spis nez detektivka to byl pribeh o vztazich, lasce... na konci u prekvapeni “Baf...” jsem teda cetla a ani nedychala... a konec fajn.... mam rada dobre konce ;) za me doporucuji