Drony - Fotografování z ptačí perspektivy

Drony - Fotografování z ptačí perspektivy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343857/bmid_drony-fotografovani-z-ptaci-perspek-aaH-343857.jpg 4 5 3

Co všechno potřebujete vědět o dronech a jejich využití pro leteckou fotografii a video. Neotřelá perspektiva ptačího pohledu má sílu diváka doslova uhranout, usadit ho do křesla a donutit jej sledovat záběry světa, který je shora mnohdy hezčí, půvabnější a mystičtější než z naší lidské perspektivy. Jenomže koupit dron a vyletět z krabice nestačí. Létání s drony má mnoho specifik, bez nezbytných základních znalostí nejen fyziky, ale i správného nastavení kamer, využívajícího každého paprsku slunečního světla, to prostě nejde. Pokud vás drony zaujaly a chcete-li si i vy donést domů z vašeho výletu úchvatné a profesionálně působící záběry, tato kniha je určena právě vám. Napsali ji naši přední čeští odborníci, kteří umí s drony doslova kouzlit, a kteří si nic nenechali pro sebe, včetně svých krušných začátků.... celý text

Kitty
26.11.2019 3 z 5

Tak... no... vlastně nevím. Něco fajn, něco dle mého naprosto zbytečné. Jako inspirace budiž.

Egeris
30.04.2019 3 z 5

Od knihy jsem popravdě čekal víc. Na začátku pouze stručný úvod do toho, jak fungují drony. Poté až zbytečné líčení toho, jak si autor stavěl vlastní dron, jak o něj přišel, jak stavěl jiný, jak o něj přišel, jak stavěl další... Stále dokola, dokud si nekoupil dron od komerčního výrobce. No a pokud od knihy čekáte, že vám dá nějaké rady jak fotit a natáčet, budete asi zklamaní. Takových rad je v knize velmi málo. Popravdě mám pocit, že většinu knihy tvoří jen chlubení autorů tím, kde všude byli a co vyfotili. 3 hvězdy za výborné příběhy od Petra Juračky, který umí opravdu poutavě psát... jinak ale od knihy víc nečekejte.

ushaka
15.01.2018 5 z 5

Ta to kniha se mi velmi líbila myslím že je velmi dobrá pro začátečníky

drony

Petr Jan Juračka