Rychle a smyslně

Rychle a smyslně https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224286/bmid_rychle-a-smyslne-DoB-224286.jpg 4 473 69

Driven série

Rylee Thomasová je se svým životem spokojená..., i když srdce má obehnané vysokou zdí. Jednoho dne ale padne, a to doslova, do náruče Coltonu Donovanovi. Zničehonic ji zaplaví touha. Jenže někoho tak nadutého jako je Colton, amatérský automobilový závodník, podnikatel a profesionální lamač srdcí, snad ještě nepotkala. Ona mu naletět rozhodně nehodlá. Co když se ale za tím obřím egem ukrývá něco hlubšího? Jako by se pod tou tvrdou slupkou tísnila laskavost. podlehne nakonec jeho kouzlu, nebo se jí podaří umlčet své vlastní pocity? Rylee ale proti vlastnímu tělu dlouho bojovat nedokáže. Navíc on stejně pokaždé dostane to, co chce... a teď chce ji. Dokáže si ho udržet od těla? Dokáže od ní odejít? Vydají se na cestu společně, anebo každý půjde tou svou? Dalsí díly této strhující erotické trilogie - Rychle a vášnivě a Rychle a nespoutaně - na sebe nenechají dlouho čekat.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Jota

Driven , 2013

Ewwe
27.12.2019 4 z 5

Budu hodnotit rovnou celou sérii.
Prostředí a vyrovnávání s minulostí je moc dobře vybrané a v knize výborně uchopené. Líbí se mi to, jak autorka umí vylíčit pocity, že to těm postavám opravdu věříte. Rylee mi seděla hned od začátku. Žádná fiflenka, ale žena, co nezištně pomáhá druhým. Colton - frajírek, co má ego až na půdu ale je to sympaťák. Série 50 odstínů šedi jaka vyšitá (bohužel). Každopádně na ten jejich příběh (který byl prostě předvídatelný už od začátku) mi přijdou 3 knihy moc. U konci druhé knihy jsem se už přemlouvala, ať ten poslední díl přečtu. V druhém dílu se absolutně nic závratného nedělo. Kniha má 384 stran a z toho 300 stran jsou jejich hádky a usmiřování. Třetí díl už je zajímavější a děj plyne celkem rychle.

Kamča.Ká
08.12.2019 4 z 5

Tradiční oddychovka, ale má něco do sebe. Druhý a třetí díl je o dost napínavější. Každopádně bezva čtení

Izabell
24.11.2019 3 z 5

Takové to "plážové čtení". Super když potřebuje člověk vypnout

anibeni
19.10.2019 4 z 5

Ale jo, proč ne... proč se nenechat zlákat sexy hajzlíkem, když je to v jádru vlastně hodnej kluk... proč nefandit Ryley, že se kvůli ní změní, když si to všechny přejeme... proto přece tyhle příběhy čteme...

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Ono na této knize není zase nic tak přelomového... podobný příběh jsem četla v různých obměnách již několikrát. Tato knížka je čtivě napsaná, postavy zajímavé... takže proč ne. Myslím, že se k ní časem zase vrátím.

janelka2
14.06.2019 5 z 5

Tak když pominu, že se to trochu podobá padesát odstínů šedi tak se mi knížka dost líbila. Možná i o něco víc jelikož si to tu na každé stránce nerozdávali. Jsem zvědavá na další díl.

Monni
06.06.2019 4 z 5

Já musím naprosto souhlasit s komentářem podemnou (knihomolka97). Mám tyhle knihy opravdu ráda a jsou to pro mě takové oddechovky a jednohubky a vlastně i útěk od mnohdy šílené reality :D Jediné co mi na této knize chybělo byla absence kapitol z pohledu Coltona.

Knihomolka97
16.03.2019 4 z 5

Přečetla jsem už dost knih s podobným tématem a vůbec mi nevadí, že jsou víceméně na jedno brdo. Mě se tyto knihy zkrátka líbí.
Tuhle knížku jsem přečetla za pár hodin, pohltila mě úplně od začátku a nechtěla pustit. Sexuální napětí mezi hlavními hrdiny je skvělé. Přesně takhle jsem si to představovala.
Colton mě dostal do kolen hned jak se objevil na scéně a Rylee jsem si taky oblíbila. Jsem zvědavá na pokračování, bude to určitě ještě zajímavé. :-)

elisa194
17.02.2019 3 z 5

Knih s tímto námětem jsem četla uz dost. Souhlasím, ze tato hodne kopíruje 50 odstínů a nemá na to ani z rychlíku. Co se týče hlavních hrdinů, Colton sympaticky, ona me svým myšlením nekdy stvala. A popravde se mi ani druhy dil číst nechce. Uz ted je to zbytečne natahovane a nechapu co chce psát autorka dal.. jako oddychovka dobre, ale cetla jsem uz lepší knihy s timto nametem..

anebar
16.10.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, je však škoda, že se hodně podobá jinému bestselleru, který jsem četla předtím. Jako přes kopírák.

Shaki
28.09.2018 4 z 5

Na tomto díle mě nejvíc bavilo to propojení obou jejich světů. Dokonce i fascinace jednoho druhým. Přestože se hlubším citům oba brání, pořád je to k sobě táhne. Přijde mi, že to vše vlastně ani není o sexu, ale o jejich osobních démonech. Člověk prostě musí číst i mezi řádky. Takže za mě super.

LadyHip
05.05.2018 5 z 5

Jak já v knížkách zbožňuju tyhle rádoby namyšlený hajzly. Ego až na střechu, sex visí ve vzduchu a pan alfa-samec ví, co chce. A pod slupkou se schovává křehké jádro. Těmhle hrdinům propadám, protože útočí na přirozený ženský pud - pečovat, milovat a nechat se pohltit. Coltona jsem si zamilovala hned v první scéně a mám ho každou stránkou radši. Konec mě pěkně naštval, ale naštěstí byl druhý díl po ruce. Tak hurá do něj...

ketvin
26.04.2018 5 z 5

"Nemám slov" série... Fakt super, od první stránky prvního dílu po poslední stránku třetího dílu... Všechny postavy úplně dokonalé, Eso úžasný, Rylee skvělá, kluci, kamarádi, rodina, šmejdi...bez chyby! A tolik se tam toho stalo, že si člověk říká, jak to autorka zvladla :) A to úplně nejlepší? Ten vývoj Coltona, to se jen tak nevidí, aby nějaká postava byla až tak dokonalá a zcela se proměnila. Zamilovala jsem se do něj :) Knihy mají úžasné okamžiky - dojemné, napínavé, šťastné, překvapivé... Fakt série, která stála za každou minutu a kterou jsem prostě musela přečíst téměř v kuse :) ❤️

MarKy95
27.03.2018 5 z 5

Za mě super! Dlouho mě takhle knížka nebavila, jako tahle:)

michaela8804
22.01.2018 5 z 5

Při výběru toho, zda budu tuto knihu číst jsem se řídila recenzemi a nezklamaly. Hned na začátku mě příběh úplně pohltil. Líbí se taky, že je to na pokračování, takže čtenář může mnohem více a déle procítit příběhy postav a emočně se tzv. zaháčkovat. První díl je popisován pouze z pohledu Rylee, v druhém díle se do toho vloží i Coltonovo vyprávění. Oba hlavní hrdinové jsou mi sympatičtí. Rylee víc, protože vidím určitou souvislost mezi mnou a jí. Konce jsou otevřené a človeka to nutí okamžitě začít číst další. Celá kniha je prošpikovaná erotickými scénami, a to velmi velmi povedenými. Zcela chápu, proč je to takový bestseller.

jani.ruzicko
11.12.2017 5 z 5

no do háje, to je teda konec... to, že mě autorka donutila, si jít koupit druhý díl, to jí teda fakt nezapomenu =D na to, že se mi to do toho vůbec nechtělo, tak za mě teda celkem bezva, až na ten zcela neukončený konec, takhle by to teda nešlo ! =D =)

Janinho
13.11.2017 3 z 5

Já nevím.. Bavila i nebavila. Strašně mě rozčilovala hlavní hrdinka. To její silácké chování. Rozhodně se teď hned neženu do dalšího dílu, ale možná si ho někdy přečtu, abych zjistila jeho minulost. Tenhle typ literatury není asi moje gusto.. Dávám 3*, kdyby šlo, dám 2,5*.

nani_nka
08.11.2017 2 z 5

On sukničkár a milionár s tajnou minulosťou, ona dievča, čo sa mu snaží nepodľahnúť (veľmi jej to nejde) a ktoré sa neustále pýta prečo si on práve vybral tak priemerné dievča ako je ona sama? Áno, ide tu o ten istý obohratý námet 50 odtieňov sivej. Ak sa vám takéto príbehy páčia, tak sa do tejto knihy pustite, knižka sa veľmi ľahko číta. Ak vám tento námet už lezie na nervy ako mne, tak sa do tejto knihy nepúšťajte. Ona má totiž ešte dve pokračovania.

salča
20.08.2017 3 z 5

Ze začátku mi docela vadila podobnost s 50 odstíny.Ale zvědavost,jak se bude vyvíjet osud chlapců a celkově příběh Rylee a Coltona mi nedala.Nakonec se mi příběh líbil a po dočtení jsem sáhla ihned po druhém dílu.

Kikuli
13.07.2016 5 z 5

Tato kniha mě zaujala od první stránky . Baví mě styl jakým spisovatelka píše . Jakmile jsem dočetla poslední stránku knížky hned jsem zalitovala , že u sebe nemám druhý díl i když mám z toho celkem obavy .. přece jenom známe druhé díly a Colton ? Bože musí být neuvěřitelně sexy !