Drakologie: Kompletní kniha o dracích

Drakologie: Kompletní kniha o dracích https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87268/bmid_drakologie-kompletni-kniha-o-dracic-pbg-87268.jpg 5 19 3

Drakologie je věda o dracích, jejich historii, rozličných druzích, místech, kde je zahlédli a kde se možná ještě vyskytují. Průvodcem je dr. Ernest Drake, který mezi nimi dlouho žil a který je uznávaným dračím mistrem. Kniha je plná nádherných ilustrací, doplňkových a vlepených materiálů!

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Eastone Books

Dragonology: The Complete Book of Dragons , 2003

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moc krásné interaktivní zpracování. Jako dítě jsem byla z knihy naprosto unešená.

tomvagner1
07.04.2015 5 z 5

Dobrá

_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

Knihu dostal malý bratr, ale nejraději do ní koukám já :)
je fakt báječná, takovéto neobyčejné knihy mám ráda od dětství. Jde vidět, že si na ni někdo dal fakt záležet jak po obsahové stránce, tak po vzhledové - baví mě se na ni koukat a nemusím ani nic číst.
Kniha na mě působí "starým duchem", přestože je nová - má pevné desky, tlusté a nažloutlé stránky, uvnitř jsou jakoby staré náčrty a obrázky, které jsou doplněné o stručné texty. Kniha má uvnitř i pár "vychytávek", které se mi moc líbí - otevírací obálka, ve které je uvítací dopis, nalepený průkaz čtenáře, který si můžete jednoduše z knihy odlepit, rozložitelné mapy, okýnka, kde si můžete sáhnout na "dračí" kůži a prach, hravé postupné zobrazení "draka" (kůže, svaly, kosti, termo obrázek), dále je ukázaný vývoj draka ve vajíčku, rozkládací brožurky o dračím písmu, osobní knihy záznamů, hlavolamy a cvičení na překlad.

Pro mě nejlepší kniha kategorie "úteku do dětsví/ snění" vůbec :)

draci pro děti britská literatura

Dugald Steer
britská, 1965