Drakie

Drakie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129939/bmid_drakie-129939.jpg 4 876 179

Drakie série

Jacinda od malička žije s cejchem výjimečnosti a ví, že každý její krok je sledován. Touží ale po svobodě rozhodovat se sama za sebe. Když poruší nejposvátnější zásadu svého druhu, skoro za to zaplatí životem. Zachrání ji krásný cizinec, který byl poslán, aby lovil takové, jako je ona, potomky draků, kteří na sebe dokážou vzít lidskou podobu. Jacindina rodina je nucena uchýlit se do světa smrtelníků, kterému není lehké se přizpůsobit...... celý text

Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Firelight , 2010

Fortuna
09.07.2016 4 z 5

Nevěděla jsem, co čekat. A mile mne překvapila. Čtení se mi líbilo, bavilo mě to, takový menší nadprůměr. :) Těším se na druhý díl, snad mne nezklame. :)

kyticka152
25.06.2016 4 z 5

Knížka mě ze začátku moc nebavila, ale kvůli kamarádce jsem se rozhodla to ještě zkusit. Pak mě knížka tak zaujala, že jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Hrozně moc se mi líbil děj a nakonec jsem zjistila, že Will je úchvatný sympaťák. Konec byl zvláštní a trochu mě mrzí, jak skončil, ale možná další díl mě přesvědčí. Doporučuji k přečtení!!!

Markét123
21.06.2016

Jednoduše řečeno : Ú.Ž.A.S.N.Á. K.N.I.H.A. ;)

Kelen30
14.06.2016 3 z 5

Tak takovýhle začátky se mi líbí. Hned tam je akce a hned je to napínavé. Jacinda mi celkem sedla až na to,že byla hodně nerozhodná ohledně Willa .A Will byl prostě sympaťák. Nejdřív jsem mu moc nevěřila a zamilovala jsem si ho až potom, co zjistil, co že je Jacinda vlastně zač. Uprostřed knihy to bylo na mě moc pomalé .Nic nového se tam nedělo.A konec byl nejlepší. Doslova jsem hltala písmena a pak přišla poslední stránka a já myslela , že se zblázním. S radostí a netrpělivostí očekávám další díl :-) .

Newtriah
06.06.2016 4 z 5

Skvělá kniha. Všem ji doporučuji. Jediný, co mi trochu vadilo byl Cassian, který mi přišel, že tam je navíc. Tyhle milostné trojúhelníky jsou už ohrané a řekla bych, že moc lidí už ani nebaví.

sola_lupa
06.05.2016 2 z 5

Od knihy jsem čekala víc. Místy mi přišly divné popisy věcí, které se právě odehrávají (místy až záhadné čtení myšlenek toho druhého - něco si určitě myslí a z toho důvodu dělá to, co dělá), také zde byla malá propracovanost vážně všeho... Ale příběh nebyl špatný. Inu, je určena pro mladší čtenáře a já si zbytek série dočtu kvůli tomu, abych věděla, jak to dopadne.

warca
02.05.2016 5 z 5

Skvělé!!!

any333
13.04.2016 5 z 5

U tohohle fantasy příběhu s romantikou jsem si myslela, že dokonale vím, co se stane. Konec mě překvapil, spíš tedy hlavně Will. Nadchla mě též ich forma. A protože je konec otevřený, těším se na další díl.

vodopad152
29.03.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila. Sice jsem se u začátku trochu zasekla, ale přesto mě velmi začala bavit. Kniha měla velmi poutavý děj a byla taky celkem dost romantická, ale vůbec mi to nevadilo. Pocity hlavní hrdinky byly dobře zpracovány, ale někdy jsem si říkala, že je naprosto natvrdlá např. s tou košilí (ti co to četli vědí o čem mluvím). Velmi se mi líbilo, že hlavní hrdinové mají i své špatné stránky. Doporučuji!!!

MájaM.
24.03.2016 5 z 5

Dobře napsaná a čtivá kniha.
Doporučuji:)

knihomolka555
18.03.2016 1 z 5

Je to lákavé,hlavně ta obálka. Kamarádka mi ji doporučila a hrozně mc si ji vychvalovala. Tak jsem si řekla: proč ne?. Očekávala jsem od toho hodně - chyba. Upřímně mě ta kniha dost zklamala. Děj byl vlastně jako u každé jiné knihy z teen fikce. Předvídatelný konec,sladký milostný trojúhelník,hlavni hrdinka je něčím výjimečná - jiná,silná a lepší a " hrozně ji to vadí ". Tyhle znaky jsou v každé takové teen fikci pro dívky.... :| Můj názor

Micheline
11.03.2016 4 z 5

Pěkná fantasy i všechna její pokračování.

lulu28501
07.03.2016 5 z 5

Krásná kniha.
Právě teď sem ji dočetla.
Jinak mi přišel hloupí ten konec většinou u jiných knížek ikdyž měli ještě pokračování tak se to nějak ukončilo.

esussi
28.02.2016 2 z 5

Taková pohádka s předvídatelným koncem, kterou nedoporučuju číst dospělým, protože to bylo docela plytké. Příběhy jednotlivých postav nebyly pořádně rozvedené a všechno to mělo jaksi moc rychlý spád a plno nelogičností. Ale zas na druhou stranu já nemám co soudit, protože jsem to zhltla celé. Ale nebylo to lahůdkové počteníčko. Spíš něco ve stylu: No dobře, když už jsem to teda začla číst, tak to nějak dokončím.

LiliputQueen89
28.02.2016 5 z 5

Přesně si pamatuji na ten den, kdy jsem se o knížce dozvěděla. Byly prázdniny, sluníčko pralo jako zběsilé a zrovna za mnou přišla na návštěvu má kamarádka, díky které jsem se také dostala k téhle dokonalé knížce. Seděly jsme jen tak u nás na trampolíně a vesele jsme klábosily o všemožném, když jsem jen tak řekla, že nemám vůbec co číst a ona, jelikož byla úplně stejný knihomol jako já, mi začala vyprávět o knížce jejíž název mě strašně moc upoutal. Řekla jsem si, že tu knížku prostě musím mít a ona mi jí ochotně půjčila. No, řeknu vám. Byla to ta nejlepší knížka co jsem kdy přečetla a osobně nechápu, některé špatné ohlasy:D Inu, ne každý má dobrý vkus na knížky :D :P
Geniální příběh:)

chanahd
20.02.2016 2 z 5

Sérii jsem přečetla, ale celkem jsem se nudila. Asi jsem čekala něco víc. Ale byla to romantika pro dívky v pubertě.

Davina
10.01.2016 3 z 5

Je to jednoduchý, přesto originální příběh. Knihu jsem přečetla za pár hodin. Trochu jsem se obávala toho, že se mi to nebude líbit. Říkala jsem si, že to nebude nějaká velká pecka a v knihovně jsem se dlouho rozmýšlela, zda si knihu vůbec půjčím... Přečetla jsem první kapitolu a říkám si, co je to proboha za kravinu... Jenže mně to nedá a musím číst dál, prostě si mě kniha svým způsobem získala. Pak už jsem zůstávala hlavně kvůli Willovi. Jacinda mi sice moc nesedla, ale dokázala jsem si na ni zvyknout. Příběh nebyl ničím překvapivý, vše jsem odhadla už dopředu, z tohoto důvodu dostává Drakie pouze 3*... Ale i tak si jdu přečíst další díly.

Anezkastepanova
04.01.2016 3 z 5

Tak teď trochu váhám, jestli mám číst dál. Kniha mě pohltila, to ano, přečetla jsem jí za jednu noc, místo cvičení na zkoušky, ale přijde mi to jako ztráta času. Téma mě nechytlo, Jacinda mi přišla otravná a její sestru bych uškrtila. Will byl fajn, ale představoval moc tajemna najednou. Jinak ale plno hezkých nápadů, povahových rysů.. já ty tři hvězdy dám. Ne všechno mě musí bavit. Ještě uvidím, jestli se rozhoupu ke koupi dalších dílů. Asi podle nálady.

Teribookoholik
04.01.2016 5 z 5

Má nej za rok 2015!

TheMelorry
07.11.2015 4 z 5

Měla jsem docela strach z tématu knihy. Byla jsem ale mile překvapená a kniha se mi i líbila. Je pravda, že děj je trošku jednodušší, ale jako oddechovka je tahle kniha prostě skvělá.

draci přátelství láska útěk dobrodružství střední škola

Sophie Jordan
americká, 1975