Drak a Jiří

Drak a Jiří https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28406/bmid_drak-a-jiri-28406.jpg 4 22 4

Jim Eckert byl drak. Vůbec se nechtěl stát drakem. Stal se jím, když se snažil zachránit svou snoubenku. Následoval ji do astrálního projektoru, který ho přenesl do těla mluvícího draka. Oba se dostali do světa, kde lidé byli kořistí a pokrmem draků a draci disponovali kouzly a magií, kde zaklínadla fungovala a logika nikoliv. Kouzelná romantická fantasy, plná smělých činů, magie, středověkých tajemství a vzrušujících dobrodružství.... celý text

Romány , Fantasy

Vydáno: , Aradan

The Dragon and the George , 1976

špulo
22.07.2018 4 z 5

Milá a zábavná kniha. Presne ten typ oddychovky, ktorý dokáže vyrelaxovať každého. 85%...

Bulma
04.02.2015 5 z 5

Knížku jsem četla před lety, jako jedna z prvních když jsem objevila kouzlo knih. :)
Moc se mi líbila a stala se jednou z mých oblíbených. Po letech jsem ji četla znovu a pořád se mi líbila. Jen mě mrzí, že další díly nebyli přeloženy. :( Myslím, že by to byla dobrá série a ráda bych ji měla doma v poličce. :) Podle mě Drak a Jiří je dobrá a kvalitní četba. :)

Kessetra
22.09.2013 4 z 5

Tahle tenounká knížka se rozhodně hodí na cestování. Výborně vám zkrátí čas. Je to takové nenáročné čtení, nic moc propracovaného. Ale i tak se mi příběh hodně líbil a pobavila jsem se.

machalcz
01.04.2011 4 z 5

Tuto knihu jsem kdysi dostal v letech základní školy. Fantasijní příběh se mi tenkrát velmi líbil. Po mnoha letech jsem tuto knihu objevil u rodičů na půdě. Vzal jsem si ji tedy k sobě domů. Rozhodl jsem si ji znovu přečíst. Degradoval jsem ji sice na toaletní četbu, to ale nic nemění na kvalitě příběhu :)

draci Cena Augusta Derletha fantasy

Gordon R. Dickson