Drak a Jiří

od:


KoupitKoupit eknihu

Jim Eckert byl drak. Vůbec se nechtěl stát drakem. Stal se jím, když se snažil zachránit svou snoubenku. Následoval ji do astrálního projektoru, který ho přenesl do těla mluvícího draka. Oba se dostali do světa, kde lidé byli kořistí a pokrmem draků a draci disponovali kouzly a magií, kde zaklínadla fungovala a logika nikoliv. Kouzelná romantická fantasy, plná smělých činů, magie, středověkých tajemství a vzrušujících dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28406/drak-a-jiri-28406.jpg 3.918
Orig. název:

The Dragon and the George (1976)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Aradan
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
špulo
22. července

Milá a zábavná kniha. Presne ten typ oddychovky, ktorý dokáže vyrelaxovať každého. 85%...

Bulma
04.02.2015

Knížku jsem četla před lety, jako jedna z prvních když jsem objevila kouzlo knih. :)
Moc se mi líbila a stala se jednou z mých oblíbených. Po letech jsem ji četla znovu a pořád se mi líbila. Jen mě mrzí, že další díly nebyli přeloženy. :( Myslím, že by to byla dobrá série a ráda bych ji měla doma v poličce. :) Podle mě Drak a Jiří je dobrá a kvalitní četba. :)

Kessetra
22.09.2013

Tahle tenounká knížka se rozhodně hodí na cestování. Výborně vám zkrátí čas. Je to takové nenáročné čtení, nic moc propracovaného. Ale i tak se mi příběh hodně líbil a pobavila jsem se.

machalcz
01.04.2011

Tuto knihu jsem kdysi dostal v letech základní školy. Fantasijní příběh se mi tenkrát velmi líbil. Po mnoha letech jsem tuto knihu objevil u rodičů na půdě. Vzal jsem si ji tedy k sobě domů. Rozhodl jsem si ji znovu přečíst. Degradoval jsem ji sice na toaletní četbu, to ale nic nemění na kvalitě příběhu :)

Štítky

Cena Augusta Derletha

Autor a jeho další knihy

Gordon R. Dickson

Gordon R. Dickson
kanadská, 1923 - 2001

Uživatelé mají knihu

v Přečtených27x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce27x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech2x