Rudá jako rubín

Rudá jako rubín https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263471/bmid_ruda-jako-rubin-8GA-263471.jpg 4 2625 533

Drahokamy série

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Rubinrot - Liebe geht durch alle Zeiten , 2009

Dym
29.11.2015 4 z 5

Velmi hezká a čtivá kniha, myslela jsem si že se mi asi moc líbit nebude ale totálně jsem se do ní zažrala: )
VAROVÁNÍ: nečtěte ji moc večer jinak je docela možné že se kouknete na hodinky a zjistíte že už jsou dvě hodiny ráno

DarcyMoonlight
21.11.2015 5 z 5

K tejto knihe som sa nevedela prinútiť a som rada, že som sa na ňu konečne odhodlala. Bolo to skvelé čítanie, dobre premyslený dej a milý humor. No a samozrejme postavy :) Páčilo sa mi, že aj vedľajšie postavy mali svoj príbeh. Jedna z mojich naj kníh za tento rok :) Nemôžem sa dočkať dvojky

EvaSupovic
20.11.2015 5 z 5

Tuto sérii jsem chvíli odkládal a a teď se nemůžu odtrhnout :-D Neustále něco nového, propleteného :-) No těším se na další...

Morrisek
19.11.2015 4 z 5

Celá triologie je krásná! Knížka mě bavila číst, měla děj a byla zajímavá, a měla přínos. Akorát kdyby autorka nedávala tolik letopočtů, to mě moc nebavilo, potom mě nebavili některé zbytečná a dlouhé rozprávky a myšlenky… Ale kniha si zaslouží plné 4 hvězdičky! Doporučuji!

AnetKa69
15.11.2015 4 z 5

Asi jsem očekávala něco jiného.. každopádně zajímavé mi to přišlo až ke konci, takže uvidíme co přinese druhý díl.. :)

Haňulec
10.11.2015 5 z 5

Tento příběh mě naprosto a jednoznačně celou pohltil. Od knihy jsem se dokázala odtrhnout až na konci, a to jen na tak dlouho, než jsem otevřela další díl. Kdybych mohla dát více jak 5*, tak neváhám. Doporučuji :-).

katerinad
07.11.2015 5 z 5

Tak se můžu pyšně přidat k lidem, kterým se kniha líbí. Konečně jsem se rozhodla se do serie pustit. Dobře se čte, je to napínavé, i když někdy předvídatelné. Při prvním vzití do ruky jsem přečetla hned půlku Doufám, že druhý díl bude pokračovat podobně nebo i líp.

AjinQa
07.11.2015 5 z 5

Opravdu skvělá kniha! Přečetla jsem ji za dva dny, a to jsem se musela přemlouvat abych nečetla dál! :) Ke knize jsem se přemlouvala dlouho jako ke Selekci a jako u ní, nelituju že jsem ji přečetla tak rychle. Myslela jsem že to bude horší. Hlavní hrdinka mi připadala sympatická, a vyjímečně jsem v ní našla nějakou podobu mně xD . Opravdu doporučuju! :)

Eleanor-ka
07.11.2015 5 z 5

Naprosto úžasné! Knihu jsem přečetla během tří dnů a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Kniha má úžasný spád, autorka píše poutavě a hlavně výjimečný nápaditý děj! Rozhodně se pouštím do dalších dílů! ;)

Ivuska.09
06.10.2015 4 z 5

Příjemná oddechovka - pokud čtenáře polapí, je nucený si přečíst i další díly ;)

Nina07
05.10.2015 5 z 5

Uzasna kniha moc jsem od ni neocekavala,tak aai proto se mi tak libila. Bylo to poutave cteni a zajimave tema.

12103
19.09.2015 5 z 5

Určitě stojí za to si celou sérii přečíst. Mě k ní sice dovedlo až, když jsem viděla první dva díly zfilmované, ale nelituji toho. Líbily se mi jak filmy tak o trochu víc knihy. V knihách je víc humoru a Gwendolym mi přijde po duševní stránce dospělejší než ta filmová. Všechny postavy mají něco do sebe, takže stojí za to je poznat.

Emma8
26.08.2015 5 z 5

Doporučuji!

adelne12
23.08.2015 4 z 5

Tahle kniha byla pro mě první od K. Gierové a určitě ne poslední :-) doporučuji .

helena19
18.08.2015 5 z 5

Úžasná..autorka má opravdu veliký talent a potenciál...myslím, že kniha patří stoprocentně mezi mé oblíbené :)

Niikis
15.08.2015 5 z 5

Super knížka. Doporučují ji přečíst :)

Samira
11.08.2015 5 z 5

Knížku jsem si zamilovala hned od první stránky. A věřím, že to nebude jen krátkodobé pobláznění, ale že se k ní budu mockrát vracet. Nejde jen o samotný nápad, který je mimochodem skvělý, ale i o to, že tam není byť jen slovo navíc a všechno je tak, jak má být.
Jsem nadšená, vrhám se na další díl a knihu vřele doporučuji!

lapej
31.07.2015 5 z 5

Velmi příjemná "jednohubka". Moc dobře se četla, byla zajímavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Jdu hned na pokračování.

knihomol77777
26.07.2015 5 z 5

Dokonalá jak knížka tak celá série!!:)

Hawkey
07.07.2015 2 z 5

Jedna hvězda za hezký obal knížky a za to, že to nebylo alespoň nudné. Vzhledem k velkému písmu i rychlému tempu vyprávění se to dá zvládnout za minimum času. Na druhou stranu si ale podle mě autorka mohla více pohrát s tématem cestování v čase. Vytvořit propracovanější, delší a zajímavější příběh. Působí to na mě lacině.. cítím se ošizena.. mám spoustu otázek. Neoriginální.