Drahé kameny kolem nás

Popisy drahých minerálů od jedněch z nejlepších znalců minerálů v republice s mnoha vyobrazeními a zajímavostmi

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59825/drahe-kameny-kolem-nas-59825.jpg 4.99
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, SPN - Státní pedagogické nakladatelství (SPN - pedagogické nakladatelství)

Kniha Drahé kameny kolem nás

sira
05.08.2016

Naprosto souhlasím se všemi nadšenými komentáři. Kniha je opravdu podrobná - obsahuje jak historii, zajímavosti, info o nalezištích i nákres struktury jednotlivých krystalů. Super fotky - prostě určitě stojí za to si ji koupit.

Exit-50
15.11.2015

Krásná kniha ke které jsem se mockrát obracel v době, kdy jsem aktivně sbíral minerály a kameny. Fotogalerie knihy na první pohled řekla o který kámen jsem zakopl. Super.

Luccy78
08.08.2015

Skutečně nádherná publikace plná popisů doplněná barevnými fotografiemi.. Přehledná, jasná, velmi zajímavá a to vše podané srozumitelnou formou. Doporučuji nejen milovníkům a obdivovatelům nerostů.

Finskej
06.02.2014

Bible každého, kdo se o drahé kameny tak či onak zajímá. Vyčerpávající, informacemi a barevnými fotografiemi nabitá, překvapivě i čtivá... Lepší kniha na dané téma snad u nás ještě nevyšla. + kapitoly věnované historii českých drahých kamenů, našim korunovačním klenotům, našim sbírkám a klenotnicím a, nikoliv nejméně zajímavě, výrobě umělých drahokamů. Zkrátka nezbytnost.

Příběh lvice Elsy

Vladimír Bouška
česká, 1933 - 2001
Jiří Kouřimský
česká, 1926 - 2003

Kniha Drahé kameny kolem nás je v