Draculův zlověstný doušek

Draculův zlověstný doušek https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203154/mid_draculuv-zlovestny-dousek-OmJ-203154.png 4 32 8

n.ezn.amy
25.01.2023 4 z 5

Soubor krátkých povídek, které nejsou ani tak hororové jako spíše lehce strašidelné, ale hlavně vtipné. Nechybí v nich intriky, vraždy, zabití, setkání s duchy a pochopitelně i s hrabětem Draculou. Ideální čtení pro zlepšení nálady. Nejlepší povídku bych označil Zrušený vlak.

twigxi
14.11.2021 1 z 5

Hodne jednoduche povidky. Tesila jsem se, ze se pred spanim budu bat, ale povidky jsou spis jen lehce usmevne. Toto neni to muj salek caje.

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

Perfektní čtení na dobrou noc. Známé i méně známe povídky. Které milovníky žánru neodradí a rád si je s chutí přečte.

Michelle.Bee76
22.04.2020 5 z 5

Já mám prostě Švandrlíkovy knihy spojené s letní večerní pohodou a tyto strašidelné povídky, kdy na konci každé máte údivem otevřenou pusu z toho, jak to vše překvapivě dopadlo, prostě miluju. Všechny jeho "drákuloviny" naprosto hltám a ráda se k těmto jeho knížkám vracím. Jako odpočinkové letní čtení naprosto doporučuji.

Vidlička
17.03.2020 3 z 5

Na Švagra to samozřejmě zdaleka nemá, přesto je to knížečka dle mého gusta. Spousta drobných námětů, jejichž délka i zpracování je podle mě adekvátní - proč je nehodit na papír, když se vám honí hlavou. Pro čtenáře, kteří se neradi bojí, ale trochu toho tajemného drakulovského mrazení mají přece jenom rádi.

Kája95
07.11.2017 3 z 5

Pro mne zatím nejslabší knížka od Švandrlíka

Tapeworm
19.07.2016 2 z 5

Na můj vkus až příliš krátké a jednoduché povídky, ale v nouzi jen tak před spaním, proč ne...

Spýťa
04.12.2015 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od Švandrlíka.