Draculův poslední doušek

Draculův poslední doušek https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75233/bmid_draculuv-posledni-dousek-JhQ-75233.jpg 4 42 7

Dracula série

Horory, příběhy plné tajemna, mystiky a záhad, patří ve Švandrlíkově literární tvorbě k velmi oblíbenému žánru. Nejedná se sice o humorné vyprávění, jak by se dalo u autora očekávat, ale vtip a nápaditost, jež od něj čtenáři očekávají, nechybí žádnému z více než šedesáti příběhů v této knize. Titulem DRACULŮV POSLEDNÍ DOUŠEK dokončuje Nakladatelství Epocha kompletní vydání všech hororových povídek, které Miloslav Švandrlík napsal.... celý text

rafan65
03.03.2024 3 z 5

Sbírka krátkých povídek, některé jsou parádní a některé slabší. Jako celek tuto knihu hodnotím kladně, mám dojem že některé jsem už četl, asi už vyšly v jiných knihách. Jde o lehkou oddechovou četbu.

vvikingg
13.04.2022 4 z 5

antologie Nepraktových povídek z hororovým a kriminálním námětem, které už kdysi vyšli v jiných jeho knihách,za nejlepší povídky v této knize považuji Konec Rasputina v Novém Strašecí, Šumavský upír, Drákulův zlověstný doušek a notoricky známou povídku Smrt krásné dívky, některé povídky zde jsou ale opravdu slabé a nezaujali

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

Perfektní kniha hororových povídek pro všechny milovníky tohoto žánru. Hodně se povídky opakují, milovníci Švandrlíka potvrdí, že pod různými názvy knih jsou povídky totožné. Jen v jiném pořadí.

Spýťa
04.12.2015 5 z 5

Souhrn Švandrlíkovo nejlepších hororů.

toecutter
31.05.2015 5 z 5

klasické Švandrlíkovi "horory" jež mi jsou velice blízké a čtu je opravdu s chutí-co mě ovšem na těchto antalogiích mrzí,že některé povídky vyšli už dříve v jiných,takže je to asi půl co už jsem četl jinde(nebo je mám doma už z jiných vydání) a půlka je novějších-chtělo by to vydat jednu ucelenou.Ovšem povídky jinak samozřejmě super

minimonisek
27.03.2015 5 z 5

Další skvěle napsané hororové povídky od pana Švandrlíka. Jeho knihy mám moc ráda, jsou velice čtivé a mají originální zápletku. Rozhodně každému doporučuji.

Tiama
14.06.2013 2 z 5