Dračí stezka

Dračí stezka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136700/draci-stezka-136700.jpg 5 2 1

Kniha Dračí stezka volně navazuje na předchozí populárně naučnou knihu Škola života. Autorka se zde zaměřuje na konkrétní astrologický aspekt, který demonstruje na skutečných životních příbězích. Jejich součástí jsou i rozhovory s protagonisty těchto příběhů, například Bohumilem Kulínským, Danielem Landou či Magic Helenou Kohoutovou. Astrologický aspekt se týká tematiky lunárních uzlů, neboli Dračí hlavy a Dračího ocasu. Dračí ocas v daném znamení je symbolickým vstupem do pozemské roviny v okamžiku narození a vyjadřuje kvality i negativa vědomí. Dračí hlava je symbolem vrcholu či nejvyššího vyjádření našeho uvědomění a změn, které jsme museli vykonat – ať již dobrovolně či „osudem“ donuceni – a díky kterým jsme dokázali optimalizovat negativa povahy. Autorka si klade za cíl zodpovědět z určitého úhlu pohledu otázky: kdo jsem, kam kráčím, čeho zde mám dosáhnout, co si o sobě a druhých uvědomit a ukotvit jako poznání, jaký je smysl mého bytí.... celý text

RendyaDav
14.01.2020 4 z 5

V této knize najdete příběhy např. od Bohumila Kulínského, Daniela Landy ,Magic Helena.
Kniha je inspirací pro ty , kteří hledají odpovědi na otázky ,,Kdo jsem a kam kráčím "

Markéta Vostrá
česká, 1966