Dračí zloději

Bílá křídla z legend se rozpínají a ožívají, mluví se o tom, že kdosi zahlédl pradávné nesmrtelné draky.
Přestane být nad sídelním Latralem bezpečno?
Fiiniskar se vydává až do daleké pouště, aby po krvavých soubojích zjistil podivnou pravdu.
A Dor/Nicolas má opět plné ruce práce s léčením...

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140065/draci-zlodeji-140065.jpg 4.118

Kniha Dračí zloději

sarka9190
20.02.2019

Mnohem lepší a rozvinutější než první díl, veliká škoda, že autorka již více nenapíše, zasloužilo by si to alespoň krapet uzavřít. Na příběhu je vidět, že některé načaté dějové linie byly nastartovány na další díl.

Allpa
05.02.2016

Tento díl se mi líbil ještě více, než Dračí mor. Kniha se asi nejvíce zabývá Finiskarem, oproti prvnímu dílu, to ale nebylo nijak ke škodě. Je zde velká dračí pouť, souboje, zápletka, akce.. na těchto knihách se mi líbí, že se to draky hemží na každé straně. Ne jako v jiných knihách, které sice jsou o dracích, ale při čtení aby je čtenář pohledal.

Svářeč
05.07.2014

Dračí zloději se tváří jako další samostatná kniha z dračího světa, ale evidentně se jedná o první díl menší či větší série. Takže doufám, že se dočkáme pokračování :) Ale jinak v podstatě nemám, co bych vytknul. Dračí svět je zajímavý, postavy sympatické... V podstatě si to přenáší všechny klady předchozí knihy a navíc je tahle oproti Dračímu moru více akčnější a epičtější, což jsem osobně docela uvítal. Hvězdu strhávám, protože už tady samozřejmě nebyl ten moment překvapení, takže mě to neodrovnalo jako jednička.