Velká výprava 2 - Od moře po ledovce

od:


KoupitKoupit eknihu

Armády civilizovaných království konečně vytáhly proti aurolanským vetřelcům. Od elfských lesů po podhorské labyrinty urZrethiů, od úrodných plání Jihu po jalové severské tundry, od moře po ledovce, všude teče krev. Tuto válku ale nerozhodnou meče, drakonely a dokonce ani dračí plameny. Dokáže to jedině ten, o němž hovoří pětadvacet let staré proroctví; naneštěstí však není zdaleka jisté, zda svět skutečně zachrání, anebo Chytrině naopak umožní, aby si ho podmanila. Všem nepřátelům aurolanské tyranky nezbývá než doufat – a bojovat. Čas rozhodujícího střetnutí se blíží a jediné, co lze říci s jistotou, je, že potom už nic nebude jako dřív…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56986/draci-koruna-velka-vyprava-ii-od-more-po-ledovce-56986.jpg 416
Série:

Dračí koruna (3.)

Orig. název:

The Grand Crusade

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Triton
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
vlkodlaq
05.11.2016

Hodnotím zpětně po přečtení celé série jako skutečně vynikající výpravnou fantasy sérii s propracovaným mnohoúrovňovým dějem (ale ne zas do překombinovatelnosti) a jedné z nejlepších fantasy sérií vůbec. Příběh je v rámci fantasy originální, postavy sympatické a člověk se s nimi snadno ztotožní. Jedná se o nejlepší Stackpoleovův počin a bohužel se na této sérii vyčerpal, čitelnost jeho ostatních sérií i samostatných děl nedosahuje kvality této.

Eslem
18.05.2013

Po všech těch průtazích o délce sedmi knih bych co do osudu hlavní záporačky čekala lepší vygradování... Každopádně čest Tritonu, že tuhle sérii dotáhl až do konce - nejedné lepší se u nás tak nedařilo.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Michael A. Stackpole

Michael A. Stackpole
americká, 1957

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených28x
v Doporučených3x
v Knihotéce18x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit2x
v dalších seznamech1x