Pevnost Drakonis 1 - Nová krev

Pevnost Drakonis 1 - Nová krev https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56987/draci-koruna-pevnost-drakonis-nova-krev-56987.jpg 4 44 3

Dračí koruna série

Od událostí Masky válečníka uplynulo pětadvacet let a vzpomínky na válku vybledly. Jméno Tarranta Hawkinse je nenáviděno a proklínáno – je považován za zrádce, který zavedl své přátele do osidel zla.

Romány , Fantasy

Vydáno: , Triton

Fortress Draconis , 2001

sel123
27.01.2021 2 z 5

Moc military mi to nepřijde. Spíš fantazy. Dobrá trocha taktiky, strategie, logistiky …. ale fakt malinko. Jinak překvapivě jsem vydržel až do 6 dílu. Číst se dá. Kazí to jen leckdy naivní chování postav (těch co naivní být nemají) a nelogičnost fungování světa. Prostě čistej průměr spíš pro sváteční čtenáře .

vlkodlaq
21.01.2021 5 z 5

Válečnou military fantasy běžně nevyhledávám, ale tady se nějak Stackpole trefil do mého líbení. Byť jsem začal sérii touto knihou, (a ne maskou válečníka), už od první knihy jsem byl uchvácen a vtažen do velmi barvitě popsaného světa. Už originál musel být skvělý, ale tady udělal mnoho i skvělý překlad.

pipa36
25.01.2018 1 z 5

Ještě jeden pokus s military fantasy - jen jsem si ověřila, že pro mě tudy cesta nevede. Knihu jsem ani nedočetla.

Kniha Pevnost Drakonis 1 - Nová krev je v