Kletba rodu Campbellů

Detektivní román ze skotského prostředí na počátku druhé světové války, v němž hřmotný detektiv Gideon Fell, uznávaný specialista na záhadu „zamčeného pokoje“, řeší obměnu této záhady v zamčené komnatě zámecké věže, z kteréžto komnaty během krátké doby vypadnou z okna dva členové rodu Campbellů. Detektivka s humornými motivy, v níž významnou úlohu hraje i whisky s názvem Kletba rodu Campbellů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72652/kletba-rodu-campbellu-Ee3-72652.jpg 4.348

Dr. Gideon Fell 13.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Humor
Vydáno, Odeon

The Case Of The Constant Suicides, 1941

Kniha Kletba rodu Campbellů

mats379

Jednanz mých hodně oblíbených, kde mi ani nevadi, že si tak trochu utahuje z tzv. ženské logiky. Moc vtipné a zabavné čtení...

kvnhvta
14.07.2020

Líbí se mi autorův smysl pro humor a jako detektivka je to dobré, ani ta trocha romance mi nevadila.

milan3144
26.12.2018

Příjemné, vtipné, oddechové čtení.

jarin58
18.12.2018

Napínavá i vtipná detektivka staršího data a přitom napsána současným jazykem.

Sněžková
25.09.2017

Báječná knížka o tom, že i sebestřídmější rody se občas rozjedou na plné otáčky a že paníze nejsou vždycky až na prvním místě.
Sebevražda, vražda, temná zákoutí, tajemství a whiska, která dokáže probudit mrtvolu. To všechno se v této knize skrývá. A čte se krásně a rychle!

mira.k
16.09.2017

Můj oblíbený autor. A tohle je jedna z nejlepších klasických detektivek, které jsem četl.

katka134
31.03.2017

Dobrá detektivka s dávkou humoru, zajímavou zápletkou i koncem.

astroweb
03.11.2016

Detektivka příjemná, vtipná, připomínající zápletkou Agathu Christie, dosti líbilo.