Dovolená s moderním fotrem

Dovolená s moderním fotrem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378119/bmid_dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 4 324 84

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!... celý text

Půca4
24.11.2018 5 z 5

Za mě asi nejlepší kniha typu Deníček moderního fotra atd. Opravdu jsem se bavila a jelikož i já jsem byla letos na dovolené v Bulharsku, v mnoha věcech jsem se poznávala. Řekla bych jen "Jsme prostě Češi" (lehátka, jídlo, sluníčko...). Ráda bych si jí přečetla v budoucnu znovu. Těším se na další knihu od Nataši a Dominika.

rc502
07.11.2018 5 z 5

Hodně vtipná knížka já jí čtu chvilku ale je to super kniha doporučuju na pláž nebo na chatu jako Jindřich by chtěl já mám rád obě věci jak moře tak chalupu

Milky92
04.11.2018

ANOOOOOOOOOO já se bavila, opravdu jsem si přišla suprově, ikdyž na mě lidi koukali zvláštně no a...Tahle kniha super super super!!Ještě jsem nečetla 1,2 no musím napravit :-)

DominaCZ
02.11.2018 1 z 5

Nějaká ta hláška by se našla, např. o naslinění Čeňka, aby se jí líp táhl po zemi na městě apod., ale jinak...víte jak.
Spíš než o rodině to je o nadávkách na neschopnost manžela, která nemůže být ani z poloviny realistická, a o čecháčstvíčku, jež až zavání nenávistí k vl.národu.
Má to bejt knížka vtipná, ne urýpaná.

kalinka99
18.10.2018 5 z 5

Výborná kniha pro zasmání. Vtipné a často reálné věci, které občas dělá i můj přítel.

Knižní střípky
11.10.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila mnohem více než třeba Deníček moderního páru. Byla z jiného prostředí, vyprávění z pohledu Nataši mi sedlo. U některých pasáží jsem se zasmála od srdce. A to je přesně to, co od této série očekávám. Za mě spokojenost.

Renata98
07.09.2018 5 z 5

Taková příjemná oddychovka :)

aja0661
06.09.2018 5 z 5

Naprosto skvela! Neskutecne jsem se pri ni nasmala

aldam
03.09.2018 5 z 5

Už dlouho jsem se u knihy tak nezasmála!

cori
31.08.2018 3 z 5

Historky z dovolené v Bulharsku jsou podány velmi vtipně. Nataša a Jindřich mi díky smíchu prodloužili život minimálně o hodinu.

Ala055
31.08.2018 5 z 5

Ideální na dovolenou k vodě. Oddychovka, která je ze života. Hlubokou myšlenku nenajdete, ale kdo se chce zasmát, bude spokojený. Která z nás má doma chlapa, který se na dovolené nechce mazat opalovacím krémem, nebo ihned sáhne po ovladači klimatizace a případně ho začne opravovat..... tak taková čtenářka se pobaví.

Ragazza
30.08.2018 5 z 5

Oddychové, jak jinak, než vtipné lehké čtení na dovolenou k moři :)
Těším se na další pokračování, pokaždé mě kniha pobaví!

bookemma
22.08.2018 5 z 5

Se slzami smichu v ocich jsem na rodinne dovolene sledovala manzelske pary i vlastni rodice, a prestoze je to prehnane a dohnane do extremu, nebo mozna prave diky tomu, takra vsechny situace jsou realne. Skvela oddechovka na letni cteni.

Torino
18.08.2018 3 z 5

Musím říct, že po Deníčku jsem k tomuto autorovi byla skeptická, ale tahle kniha mě rozhodně potěšila. Podle mě, nebo spíš pro mě byla rozhodně o třídu lepší. A nebudu se vykrucovat, důvod je jednoduchý - děj je psán z pohledu ženy! A z mého ženského pohledu je celkem dost reálný, oproti Deníčku, který mi takový nepřišel. Kniha byla vtipná, měla jasný směr, probírali se v ní klasická dovolenková klišé i (pro mě) novinky. Není to vzor nejvyššího literárního díla a lehká letní oddychovka. Já ji doporučuji.

daniela7015
13.08.2018

Denicky mderniho fotra me bavily, ale nebavi me v tech novych knihach ten radoby zensky pohled. U denicku moderniho paru jsem tu cast, ktere psala zena, fakt pretrpela tu trapnost, zde mi to taky neprijde povedene a dost tlaceni na pilu. Fotr by mel zustat fotrem a na spolupraci nebo stylizovani do zeny se vykaslat. Uz jsem knizku 2x odlozila, ze me nebavila, prisla mi blba... Treba ji dam jeste sanci.

alnahu
12.08.2018 5 z 5

Když se chcete opravdu pobavit a zasmát -sáhněte po této velice vtipně napsané knize.Mě moc pobavila a určitě si přečtu i další od tohoto autora-již se těším.( i když se tentokrát hlásí k autorství jeho žena Nataša).

KSarlota
09.08.2018 5 z 5

Břitký sarkastický humor, líbila se mi. Dokonce i víc než Deníček moderního páru.

DančaM
07.08.2018 5 z 5

Pohodová četba na dovču. U knížky jsem se bavila a přečetla ji za dva večery :)

JIVaJaH
01.08.2018 5 z 5

Vážně se divím, že budu chválit humorné čtení. Sice jsem skřípěla zuby, že je to druhá kniha brzy po sobě, kterou čtu a objevují se v ní vulgarismy, ale paráda! Letní, humorné, aktuální. A navíc hrozivé a k smíchu pro čtenáře tim, že spoustu popsaných situací zažil. Dokonce uvažuji, že si přečtu nějakou z dalších knih.

happy-smile
11.07.2018 4 z 5

Tentokrát už hlavní roli nemá neposlušný Čeněk - asi ho pravidelně něčím dopují, protože v knížce až tak nevyvádí. Do popředí se nám tak dostává tatínek Jindřich, se kterým není vůbec lehké pořízení. Nevím, jestli více lituji Natašu, že s tímto nesamostatným človíčkem musí žít, nebo Jindřicha, že ho jeho milovaná manželka tak manipuluje a drží na krátkém vodítku. Místy jsem se smála i nahlas, za mě dobrá oddechovka. Pokud vyjde něco dalšího, tak si to ráda s chutí přečtu.