Dovolená s moderním fotrem

Dovolená s moderním fotrem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378119/bmid_dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 4 325 84

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!... celý text

Dardos
12.01.2020 3 z 5

Jako oddechovka, kdyz clovek nechce nad nicim premyslet a obcas se zasmat, je to fajn.

Bediczek
07.01.2020 4 z 5

Supr knížka, dobře se čte, je vtipná s hodně situacemi se člověk (rodič) ztotožní. Samozřejmě je občas situace dotažená až do absurdna, aby to bylo více vtipné, ale to mi nijak nevadilo.

Kačaba79
12.11.2019 2 z 5

Pobavila, ale nenadchla. Nějak jsem se neztotožnila s autorkou v názorech.

pavčape
26.09.2019 2 z 5

Moc mě nenadchla, první knížka byla nejlepší, další už pravděpodobně vynechám. Znám i lepší pro zasmání.

Moonrose
05.09.2019 odpad!

Knížku jsem dostala darem - asi se mi dotyčný chtěl pomstít nebo co, ale při čtení jsem trpěla. Vtipná byla maximálně jedna pasáž z celé knihy, jinak trapností pretekala. Burani opovrhujici jinými burany byl opravdu gól. Otec obtloustly trouba s iq tykve, matka vseznalek, která údajně dre jako mezek a typická česká mamina, která vyhlásí III. světovou tomu, kdo se opovazi říct pravdu o jejím synovi, který je nevychovany. Plus si k tomu prictete totální buranstvi, skrblictvi a kradení jídla u snídaně a pak je vám až fyzicky nevolno u sexuálních narážek, kterymi bohužel česká mamina nesetrila. Při sdělení, že tento asexualni pár měl 2x během dovolené sex (a ještě u spícího ditete), chce se vám už skutečně blit. Pokud kniha měla být vtipem, tak se to opravdu nepovedlo, pokud byla myšlena vážně, tak bych se vlastně ani nedivila.

uziRM
19.08.2019 5 z 5

Skvělá knížka na nedělní odpoledne.

majík1
18.08.2019 1 z 5

U knihy jsem se dobře pobavila.Takové pěkné čtení na léto.Výstižně zachycuje dovolenou manželského páru a myšlení muže a ženy..

Michaeles
22.07.2019 2 z 5

Taková více než odpočinková kniha, která vám nic nedá. Popravdě jsem se u ní ani neusmál, nic mi nepřišlo vtipné něco spíš trapné.

esfinge
14.07.2019 1 z 5

Škoda času. Humor zoufalý.

Krizovakri
03.05.2019 4 z 5

Velmi lehká a milá kniha, kterou si zpříjemníte tak 5 večeru, jelikož je děj velmi dynamický a rychle čtivý. V pár momentech si asi každá vdaná žena řekne ,,to je jak u nás" a zároveň si uvědomí hrozné aspekty českého turisty. Knihu jsem četla po knize o 700 stránkách, takže pro mě byla ideální odpočinkovou volbou. Určitě není poslední od této manželské dvojice .

Radka1911
03.05.2019 5 z 5

Krátká, humorná, dovolenková, odpočinková knížka. Od autora má první a moc mne pobavila.

ondras666
25.03.2019 2 z 5

Po knize jsem sáhl snad z důvodu, že jsem četl všechny předchozí. A asi jsem čekal něco jiného. Úplně si nejsem jistý, zda autor knihu psal sám nebo zda ji tedy psala jeho žena. Každopádně je v textu vidět změna, ale ne tak velká. Jen autor se snaží sám ze sebe udělat naprostého sociála a "burana", což není vtipné.
A opravdu rozvádět velikost přirození páně Landsmana, fakt není nutné číst víc než jednou.
Po této knize vím, že další už číst nechci. Umění není v tom napsat milion knih, ale v tom umět přestat v pravý čas.

Adelix
19.02.2019 1 z 5

Deníček moderního fotra mě často rozesmál až k slzám, ale toto - tento typ humoru (táta otloukánek) asi není můj šálek kávy. Nepochopila jsem přesně, kdo je autorem, ale jakoby to opravdu psal někdo jiný, kdo se sice snaží, ale mně to přišlo umělé a trochu šroubované.

Fanny-nka
07.02.2019 5 z 5

Moderní fotr opět nezklamal, jeho humor mám prostě ráda. Líbí se mi, jak dokáže naprosto běžné události popsat takovým stylem, že se prostě nemůžete ubránit smíchu, ani v přeplněném vlakovém kupéčku. Takže bacha při čtení pod lavicí, nebo na přednášce. ????

čef
02.02.2019 5 z 5

Znechucen a v depresi jsem odložil nedočtenou knihu Radky Třeštíkové "To prší moře" a vydal se raději k moři s rodinou moderního fotra. No a to byla jiná káva! Za chvíli jsem se usmíval a za další už chechtal, jak výstižně a s vtipem dokáže autor zachytit vztahy mezi mužským a ženským elementem naší doby. Také popisy chování Čechů u moře sedí - jsou opravdu hutné, pravdivé a k smíchu. Naštěstí však je to bez trapného moralizování - toho máme u nás už beztoho dost. Ne, že byste tuto radu potřebovali, ale čtěte a pobavíte se.

roso.mak
01.02.2019 5 z 5

Landsman se tentokrát pustil do toho, co dělá Čechy Čechy. Ponožky do sandálů, spálená záda a řízek zabalený v igelitce. A nebude chybět ani Čeněk, i když ten se zdá být výjimečně hodný.

Marketplace
27.01.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetl za 4 dny. Loni jsme byli na dovolené v Bulharsku, tak jsem mohl srovnávat. Autorův humor se mi docela líbí. Dobré bylo, že se kniha neodehrává kolem Čeňka, ale spíše kolem Jindřicha a je psaná z pohedu Nataši.

JaniisB
14.01.2019 5 z 5

Knížku jsem si přečetla velmi ráda. Loňský rok jsme byli také na dovolené v Bulharsku, takže jsem si dokázala dovolenou v Bulharsku živě představit ???? U čtení se nedalo nesmát. Nakonec došlo i na porovnávání prožitých zážitků mých a Nataši ;-) Neser Bar mě velmi pobavil.

michaela0810
01.01.2019 1 z 5

Kniha mne nebavila, nějak se nedokážu naladit na tento styl humoru.

bagel
21.12.2018 2 z 5

Mockrát jsem se nezasmála, situace mně častokrát mně připadaly až přehnané. i když jsem se snažila brát je s nadsázkou.