Doupě nestvůry

Doupě nestvůry https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/2069/doupe-nestvury-2069.jpg 4 177 21

Husí kůže série

Další hororový příběh, ze kterého vám rozhodně naskáče husí kůže po celém těle. Myslíte si, že prázdniny u skoro hluchého dědečka a babičky, která v jednom kuse peče koláče, budou nuda? OMYL. Protože babiččin a dědečkův dům je hrozně divný a navíc stojí uprostřed ponurého bezedného močálu. A co teprve ty prazvláštní zvuky z pokoje v podkroví? Není to podezřelé?... celý text

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Goosebumps - How to Kill a Monster , 2003

mia.com
10.04.2024 4 z 5

Jako ditko jsem mela tyhle "horory" fakt moc rada. Bylo to na me tak akorat.

uzivatel83509
29.07.2023 3 z 5

Příběh byl dobře vymyšlený, od půlky knihy i napínavý, ale je spíše pro mladší generace, než jsem já :-)
U téhle knížečky opravdu platí větička uvedena na zadní straně "pro čtenáře od 11 let"

Annkag
11.05.2022 3 z 5

Já jsem se k tyhle sérii dostala až teď.Úpřimně neměla jsem ponětí že existuje.
Jako první jsem si přečetla Doupě nestvůry a líbilo se mi to.Nejvíc mě pobavila ,, alergie na lidi,, -ako fakt pecka.A ten konec? Skvělý,tohle miluju když si můžeme konec domyslet.

Uma
07.01.2021 4 z 5

Fajnová knížka.

Vanula06
13.07.2020 4 z 5

Tyhle dětské horory od R. L. Stine jsem milovala. Sice je to už mnoho let, co jsem je četla, ale pamatuji si ten pocit, jak mě jako dítě šíleně bavily. Pokud mají děti raději strašidelnější příběhy, tak doporučuji. Je to napsané jednoduše a většími písmeny, tak se jim to bude dobře číst.

blackoutzuzi
14.05.2020 2 z 5

Sérii Husí kůže jsem si hodně oblíbila, ale Doupě nestvůry je za mě hodně slabší kousek. Možná je zatím tím nejslabším :(

hippiesak
01.09.2018 odpad!

To je poprvé co jsem použil 0 hvězdiček a tato databáze to označuje jako "odpad". Já miluji knížky od R.L.Stine, zejména ty co vyšly pod edicí Stopy Hrůzy. Pak jsou úplně super ty nové co vyšly pod Baronetem. Tyto dětské jsou samozřejmě pro děcka, ale ostatní ze série se daly číst, taky jsem je celkem dobře ohodnotil, ale toto bylo asi to nejhorší co jsem se v životě rozhodl dočíst. Chtěl jsem původně dát jednu hvězdičku, ale kvůli tomu, co se dozvím v posledních 10 stranách tak si to ani tu jednu nezaslouží :)

Liliana2006
12.07.2018 4 z 5

Tohle byla jedna z těch slabších knih ale byla také dost dobrá. Rozhodně bych ale určitě pozměnila konec ale to už necháme na autorovi je to přece jeho kniha tak co ?
Ale dost se mi líbila prostě on nezklame !!!

Aneleh
08.04.2018 4 z 5

Jako vždy výborně popsané prostředí a mistrně vykreslený děj, přesně tak, abyste se tak akorát pěkně báli a nemohli se odtrhnout. Hvězdičku ubírám pouze za konec, který jsem čekala trochu jiný.

SmallLucia
17.09.2017 4 z 5

Knížka, kterou jsem jak mladší četla snad 10x a pořád mě bavila. Je psána jednoduše, srozumitelně a čte se takřka sama.

kamila234
31.05.2016

MOC MNĚ BAVILA ALE BÁLA JSEM SE AFILM MNĚ MOC BAVIL.

sany.66
29.12.2015 4 z 5

Je to už opravdu delší doba, co jsem jí četla a přece jen, když jsem jí četla jako menší opravdu mě napínala a i trochu děsila. Zato kdybych si ji přečetla dnes, tak bych jí nezařadila mezi hororové knížky. Husí kůže mám ráda a chtěla bych si přečíst určitě i ostatní. :)

Cryptkeeper
14.09.2015 4 z 5

Super příběh z prostředí našich babiček a dědečků a jejich skrytých komnat,v parádním starém domě :)
Určitě další skvělý díl z Husí kůže.

Tinoušek
28.11.2014 2 z 5

Rozhodně nejslabší Husí kůže.... :-(

PonížilováA
16.10.2014 4 z 5

Skvěla kniha.. Víc slov není třeba.. :D

SabinaV.
03.02.2014 2 z 5

Neřekla bych, že tato kniha je hororová. Myslím, že obluda v knize je vhodná spíše do pohádek.
Velmi jednoduchý děj, který mne pohltil jen na několik stránek.

mercedes1j8
16.10.2013 5 z 5

Skvělé, ostatně jako všechny knížky Husí kůže...

Misan1993
10.05.2013 4 z 5

Na Masku to nemělo, ale příběh není k zahození!

Dep8
15.12.2012 4 z 5

Mám ráda Husí kůži. Tahle sice patřila mezi ty slabší, ale účel splnila.

TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Ách,má oblíbená Husí kůže. ;)

Robert Lawrence Stine
americká, 1943