Státní zástupce si dovede posvítit

Státní zástupce si dovede posvítit https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98177/statni-zastupce-si-dovede-posvitit-98177.jpg 4 11 4

Doug Selby série

Douglas Selby, okresní státní zástupce v Madison City v Kalifornii a šerif Brandon si vzali do hlavy, že zlikvidují hráčské doupě, v němž profesionální hazardní hráči z Los Angeles okrádali madisonské mladíky. Jejich práci značně komplikuje skutečnost, že mezi hazardními hráči je i syn madisonského magnáta Stapletona, jehož podnik zaměstnává většinu obyvatel města. Pozice okresního státního zástupce je otřesena, ale Dougles Selby se nebojí riskovat. Z amerického původního vydání „The D. A. Holds a Candle“ , vydaného nakladatelstvím Pocket Books, Inc. v New Yorku roku 1960 přeložila Jarmila Rosíková. Pro čtenáře od 14 let. První vydání.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Albatros (ČR)

The D.A. Holds a Candle , 1938

pepa4081
01.04.2023 4 z 5

Moc hezký případ Douga Selbyho.
Velmi uspokojivé.

konicekbily
24.06.2020 4 z 5

Od Gardnera jsem zatím četl knihy o Perry Masonovi. Nyní zkouším jinou řadu, jejímž hrdinou je státní návladní Selby. Děj je zasazen do období před druhou světovou válkou na venkov na západě USA. Kromě dobré zápletky mne zaujalo vylíčení způsobu života mimo velká města - jaké byly vztahy mezi lidmi. Zkusím další knížku této série.

Fillipa
10.10.2017 5 z 5

= Případ vraha, který nezabil?

rm
14.10.2013 5 z 5

Fajn klasika - nebudete zklamáni, vy, co znáte příběhy s postavou Douga Selbyho.