Dotkni se hvězd

Justina Mansellová, nejmladší dcera lorda a lady Mansellových, se vydává na plavbu do daleké a tajemné Indie, aby navštívila svého bratra. Její bohatá teta domluví, že jí po dobu plavby bude dělat společnost – a gardedámu – paní Arbuthnotová, která cestuje se svými dvěma dcerami a teriérem.

Hned první večer Justinu okouzlí pohledný sir Thomas Watson a zdá se, že náklonnost je oboustranná. Jenže pak se na scéně objeví také tajemný a zádumčivý lord Castleton. Proč se sir Watson o Justinu tak zajímá? Je za tím opravdu jen čistá láska? A proč se k sobě s lordem Castletonem chovají tak nevraživě?

Zjistí Justina, koho z nich vlastně doopravdy miluje? A podaří se jí to včas, nebo zůstane celý život beznadějně nešťastná?

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380653/dotkni-se-hvezd-WIp-380653.jpg 3.26

Touching the Stars (2007)

Vydáno:, Baronet
Počet stran:160
Překlad:Kristina Volná
Autor obálky:Martina Černá
Vazba knihy:pevná / vázaná
ISBN:9788026909262

alnahu

Docela ráda jsem po čtení napínavých i když skvělých detektivek sáhla po jiném žánru -tentokrát po odpočinkové romantice a kniha mne nezklamala. Dobrodružná cesta Justine do Indie za účelem se výhodně provdat. Dobře se četla.