Dotkni se hvězd

Dotkni se hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380653/bmid_dotkni-se-hvezd-WIp-380653.jpg 4 25 5

Růžová kolekce série

Justina Mansellová, nejmladší dcera lorda a lady Mansellových, se vydává na plavbu do daleké a tajemné Indie, aby navštívila svého bratra. Její bohatá teta domluví, že jí po dobu plavby bude dělat společnost – a gardedámu – paní Arbuthnotová, která cestuje se svými dvěma dcerami a teriérem. Hned první večer Justinu okouzlí pohledný sir Thomas Watson a zdá se, že náklonnost je oboustranná. Jenže pak se na scéně objeví také tajemný a zádumčivý lord Castleton. Proč se sir Watson o Justinu tak zajímá? Je za tím opravdu jen čistá láska? A proč se k sobě s lordem Castletonem chovají tak nevraživě? Zjistí Justina, koho z nich vlastně doopravdy miluje? A podaří se jí to včas, nebo zůstane celý život beznadějně nešťastná?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Touching the Stars , 2007

Ana72154
28.06.2022 4 z 5

Příběh byl velmi oddechový, nenáročný na čtení. Sir Thomas by potřeboval za své jednání uštědřit pár výchovných...

Knihomolka97
24.08.2021 3 z 5

Nenáročná oddechovka. Nechtěla bych žít v té době, fakt ne. Za každou cenu získat vhodného ženicha.. :D
Hlavní hrdinka byla opravdu hodně naivní, ale jinak se mi líbila. Lord Castleton také, sir Thomas mi od začátku moc neseděl. Čekala jsem, že to bude víc zamotanější. Bavila mě spíš první polovina a úplný závěr, tyhle happyendy zkrátka miluju.

jarkaska
10.06.2020 5 z 5

Pěkná kniha na jedno deštivé odpoledne.

MinaHawke
18.02.2019 5 z 5

Kniha mě opět nezklamala a naopak mě potěšila.
Mladá dívka Justina se účastní plavby do Indie na návštěvu svého bratra a také za účelem najít si vhodného manžela. Na palubě pozná dva gentlemany sira Thomase a lorda Castletona, ale který je ten pravý?

alnahu
04.01.2019 4 z 5

Docela ráda jsem po čtení napínavých i když skvělých detektivek sáhla po jiném žánru -tentokrát po odpočinkové romantice a kniha mne nezklamala. Dobrodružná cesta Justine do Indie za účelem se výhodně provdat. Se četla dobře.