Doteky snů

Doteky snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493338/bmid_doteky-snu-VEK-493338.jpg 4 8 5

Doteky série

Devět povídek - kriminálních příběhů, založených na skutečných událostech, které oblíbený autor podává svým osobitým způsobem. Další svazek z unikátního cyklu nabízí čtenářům devět povídek s mnohokrát již osvědčenými autorskými kvalitami: neotřelý námět, živý beletristický jazyk, rychlý spád, psychologicky pojatý ponor do konání jednotlivých aktérů.... celý text

Dalia
23.12.2022 4 z 5

Krátké krimi příběhy. Některé mě bavily více, jiné méně, ale knihu jsem nakonec dočetla s chutí.

Arkagas
27.09.2022 4 z 5

Knížka, která se mi dostala do ruky úplně náhodně a kterou jsem přečetla na jeden zátah za jedno odpoledne.
Devět krimi příběhů opírajících se o skutečné události - od vraždy, přes únos, nebo ochranu svědků. Tak skvěle napsané, že se mi před očima odehrávala seriálová verze a fakt by to té knize slušelo.
Myslím, že v téhle knize si každý najde svoje - někdo ji bude považovat za slabší, někdo za silnější, ale pokud máte rádi krimi, rozhodně ji dejte šanci.
Má krásný neotřelý formát i zpracování uvnitř a díky většímu a příjemnému fontu se čte skoro sama.

Moje hodnocení: 9/10

bagel
27.09.2022 3 z 5

Další z řady autorových povídkových knih. Jeho styl mám ráda, ale povídky byly jen průměrné.

čef
29.05.2022 4 z 5

Sbírka určitě dobrých kriminálních povídek, které stojí za přečtení. Některé mne samozřejmě zaujaly více, některé méně, tak už to bývá. O některých si dokonce myslím, že by mohly být dopracovány do mnohem delšího literárního útvaru, jistě mají větší potenciál než na jednu povídku.

cornetka
12.05.2022 3 z 5

Asi nejsem ta správná cílová skupina, protože mě příběhy příliš nezaujaly a mnohdy měly pro mě moc otevřený konec.