Doteky osudu

Doteky osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385281/mid_doteky-osudu-wSk-385281.jpg 2 3 2

Doteky série

Dramatické kriminální příběhy podle skutečných událostí Po výrazném čtenářském úspěchu předchozích titulů Doteky strachu a Doteky zoufalství předkládá autor další svazek do této ojedinělé trilogie psychologicky laděných kriminálních příběhů. Celek shodným výtvarným pojetím tvoří i dárkovou podobu.

Lenka4
Lenka4
01.02.2024 2 z 5

Povídky zdají se být poněkud odbyté. Chybí jim napětí, s propracováním psychologie postav se autor také nezdržoval.

Ainyska
Ainyska
15.09.2018 1 z 5

Dramatické příběhy? Ani ne. Podle skutečných událostí? No možná.

Byla to má první kniha tohoto autora a sáhla jsem po ní v knihovně náhodně. Je to soubor několika povídek, které jsou bohužel nezáživné a některé dokonce nudné. Když pominu komolení slov (proboha proč?), které mají za úkol nejspíš dodat originalitu či odlišnost knize, příběhy celkově byly zvláštně napsány. Mnohé věty nedávaly smysl a než abych se jimi zabývala, jsem je přeskočila.

Za mě si tato kniha nezaslouží místo v mé knihovničce (naštěstí byla vypůjčená). Další podle mého "úspěšné" knihy si klidně nechám ujít. Nepopírám, že dám šanci literatuře faktu, ale tomuhle už opravdu ne.