Doteky strachu

Doteky strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337278/mid_doteky-strachu-tph-337278.jpg 4 8 3

Doteky série

Osm dramatických kriminálních příběhů podle skutečných událostí ... Najatý střelec nemel toho dne šťastný den. Pokud bylo zadání takové, jaké asi melo být, tedy umlčující, pak si svou špinavou mzdu nezasloužil. Kulkou, kterou vypálil ze sedadla motorky, postávající u chodníku před odbavovací halou málagského letiště, zasáhl Alici jen do ramene. K opravné ráně mu už nedal šanci policejní vůz, který se tam shodou náhod objevil, takže střelec raději šlápl na plyn, zmizel a dílo nedokončil. Ale i tak potřísnila rozpálenou španělskou dlažbu česká krev ...... celý text

medvedice3
27.12.2018 5 z 5

Pro letní večery k odpočinkovému čtení. Příjemná kniha - formát do ruky, vybavená ilustracemi.

konicekbily
08.11.2018 5 z 5

Soudničky jsou ke čtení, velice dobrá čeština, dobře vybrané příběhy. Jednohubky pro dobrou pohodu.

Iki1
09.07.2017 3 z 5

Podtitul zní Osm dramatických kriminálních příběhů podle skutečných událostí. Ovšem jedná se spíše o krátké povídky, které se v minulosti nazývaly soudničky. Autor vládne slušným povídkářským jazykem a vypravěčským nadáním, které povídkám dodávají čtivost. Dramatično jsem v nich ovšem postrádal. Knížka je velmi vhodným doplňkem na letní deku k vodě. Zde ji ovšem přečtete za chvilku (malý rozměr se 180 stranami včetně ilustrací).