Dotek anděla

Dotek anděla https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243474/mid_dotek-andela-243474.jpg 4 341 56

Dívčí tajemství série

Mluví s anděly. Je jiná a zvláštní…Patnáctiletá Amy se v sobě příliš nevyzná. Má problémy s rodiči a nejraději by se před celým světem někam schovala. Aby získala podpis zpěváka Matta M., musí překonat svoji nesmělost. Zvládne to, ale z osobního setkání s Mattem je velmi zklamaná. Ukáže se, že její vysněný idol je arogantní sobec, který se neumí chovat.Po řadě nešťastných náhod Matt způsobí těžkou nehodu a sám upadne do kómatu. Aby se vrátil zpět mezi živé, musí začít konat dobro a přestat myslet pouze na sebe. Začne se zjevovat Amy v podobě anděla s černými křídly. Jen ona jediná s ním totiž dokáže mluvit. Mohou Matt a Amy pomoci jeden druhému a zachránit se navzájem?Napínavý příběh o lidech mezi námi, kteří jsou na první pohled zcela obyčejní, ale ve skutečnosti skrývají obrovské tajemství.... celý text

AjťačkaTýnka
29.08.2013 5 z 5

Moc krásný příběh o tom, jak důležité je pomáhat si a vycházet sobě navzájem vstříc.

Kat9
07.07.2013 5 z 5

Tak tohle je prostě úžasná knížka!Jedna z nejlepších jakou jsem kdy četla!Rozhodně jedna z mých oblíbených.Přečetla jsem ji už dvakrát a pořád jsem k ní neztratila chuť.Řekla bych,že ze série Dívčí tajemství je asi nejlepší,ale ostatní knížky z této série jsou taky výborné.Vážně skvělá kniha,vřele doporučuji přečíst celou sérii Dívčí tajemství!

Kačuul
02.07.2013 5 z 5

Tuhle knížku jsem doslova prožívala. Vážně je to jedna z nejlepších, jaké jsem kdy četla a jen tak na ni nezapomenu. Musím se k ní brzo vrátit! :)) Slzičky se ronily a v některých situacích celkem dost (hold ty knížky moc prožívám), ale myslím si, že nejsem jediná. Podle mě jedno z nejpovedenějších děl Thomase Breziny, ideální pro puberťačky, ale není to opravdu nějaká slátanina, to ani zdaleka ne.
Líbilo se mi taky, jak to podal z obou úhlů.
Prostě nádhera!! :)))

Mrs.Winchester
30.06.2013 5 z 5

Knihu jsem si půjčila od kamarádky, protože se mi líbil název a také proto, že miluji příběhy, co mají v sobě něco nadpřirozeného. Tato kniha mě zabavila už na začátku a já si ji zamilovala. Doporučuji, napínavý příběh, do které se skvěle vžijete. :)

Anne Leyyd
29.05.2013 3 z 5

Velmi kvalitní kniha, kterou bych doporučila především mladším čtenářům. Jednoduchý a přesto velmi povedený a poučný příběh s příjemnými postavami s propracovanou psychikou.

Nižší hodnocení uděluji jen kvůli tomu, že jsem už přece jen starší, než je zamýšlená cílová skupina, pro kterou je tato kniha určena. Jinak doporučuji všemi deseti ;-)

Opravdu si myslím, že Thomas Brezina je velmi kvalitní autor, přemýšlivý, vypsaný, a kdybych už měla děti, neváhala bych jim nějakou z jeho knih dát.

DariDerek
12.05.2013 5 z 5

Tak nevím, jestli to bylo tím, že jsem už stará na takové knihy nebo tím, že jsem si dala k této knížce láhev vína, ale já na konci brečela :-))) A chci svého anděla!!! Hned!!!!!! :o))))

Nikka07
15.03.2013 5 z 5

Nádherná knížka!
Ze začátku jsem sice měla trochu problém zvyknout si na psaní ve třetí osobě. Ale dobrý.
A ten příběh... Jedinečný! Ke konci jsem brečela. Strašně mě dojala poslední věta: "O andělu jménem ..." (nebudu vyzrazovat, ještě by mi někdo nadával, že prozrazuju dění v knize.) Přečetla jsem si to asi třikrát a pak jsem knihu zavřela a opakovala si následující: "Pomohly mu vnitřní činy, ne fyzický."
Doufám, že jsem tím moc neprozradila, a tak doporučuji ke čtení. Pokud ovšem rádi romantiku a fantasy. :))

knihomilka
08.03.2013 5 z 5

Absolútne super jedinečná kniha pre mladých, perfektne vierohodne podané vykreslenie vyšších, duchovných sfér. Zázračne podané spracovanie príbehu, priam láka, aby ste ho čítali ďalej a ďalej. Veľmi dobre a ľahko sa číta, autorov štýl je tak príťažlivo detailný a mne preto tak veľmi blízky. Bola som očarená zo série Sedem labiek za Penny, ale Dotyk anjela ma úplne ohúril!

TessDragon
07.09.2012 5 z 5

Miluji knihy od Thomase .Série Dívčí Tajemství jsou úžasná!Dotek anděla je velmi krásný příběh.Matt mě na začátku hodně naštval,ale na konec se polepšil.Rozhodně doporučuji.Takový dívčí román si jen tak nepřečtete. ;)

Maragad
01.06.2012 5 z 5

Krásný příběh, který určitě stojí za přečtení.. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem přečetla knihu jedním dechem..

ciniminisek
31.05.2012 4 z 5

Právě jsem to dočetla,začátek nic moc a chtěla jsem to už zavřít ale pak mě to chytlo a konec je nádherný.Doporučuji!!!

terezis
27.04.2012 5 z 5

úžasná knížka, moc mě překvapila ;) Skvělá, moje nejoblíbenější :)

Emmgirl
27.12.2011 5 z 5

Touto knihou a příběhem v ní vyobrazeným si mě autor dočista získal! I kdybych od něj neměla už v životě nic přečíst (což samozřejmě nevyšlo :)), řadil by se do mých oblíbených spisovatelů už jen kvůli této knize.
I když teď bych možná způsob sepsání hodnotila trochu jinak, jelikož jsem opět starší a možná by mi tak nesedl styl psaní; ne tak úplně dokončené myšlenky, zejména konečné kapitolky trochu utnuté v zárodku (to víte, mým zlozvykem je vše rozpitvávat a rozepisovat, tudíž bych to nejraději vyžadovala i u knih, které se velice vyvedly), ale to takto zřejmě mluvím proto, že se mi příběh velice líbil a tudíž jsem se nechtěla jen tak dočíst konce. :D

Známý zpěvák Matt, který se stal kvůli své sobeckosti padlým andělem a který se snažil o zbělení křídel, aby se mohl znovu vrátit do běžného života, se mi vryl přes všechno jeho jednání pod kůži, tudíž se také netajím tím, že bych neodmítla, kdyby se mi nějaký takový nabídl. Ale kdo by odmítl, že. :D :)) Samozřejmě z dívek, mám na mysli. :)

Nádherná kniha! A co se konce týče, naivně doufám v to, že to ''zpívání o andělu jménem Amy'' byl způsob vyznání lásky, čemuž bude následovat vypravení se za ní a dále už si to domysleme v růžových barvách - tedy pokračování jejich začínající lásky, která se doufám rozhořela, nás nemine.. :-)

kajisek
25.11.2011

začátek nic moc,alke jak se to rozjelo,nemůžu si stěžovat

Katee
25.08.2011 5 z 5

Nádherná knížka, Thomas Brezina píše skvěle!

Selekcaje
24.08.2011 5 z 5

Krásná hnížka:) Taky bych takovýho jednoho anděla brala:)