Dostavník

Wells Fargo & Co, největší dopravní společnost na Západě, má problémy. Přepadení jejích dostavníků se množí, zákazníci ztrácejí důvěru. Proto musí Wells Fargo & Co jednat: k dostavníku z Denveru do San Franciska, který má kromě cestujících vézt nevídanou zásilku zlata, najímá zdatného průvodce – Lucky Luka…

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31937/lucky-luke-dostavnik-31937.jpg 4.723

Lucky Luke (2.)

Lucky Luke: La diligence (1968)

Literatura světová, Komiksy
Vydáno:, Egmont (ČR)

Atlantis

Já jsem se tedy na rozdíl od ostatních nijak bravurně nebavil.
Ano, příběh se valí přímo dostavníkovým tempem, takže příliš možností k nudě mít nebudete, ale vtipy mi přišly jaksi na sílu. Jasně je vidět, kde jsem se měl smát, který panel je nachystaný jako pointa vtipu a to možná pro mě byl kámen úrazu.
Dostavník rozhodně není špatný komiks, vůbec ne, ale výkvět literatury taky nečekejte.

knihomol.petr

velmi humorný díl skvělé série luckyho luka
ale na daltonovy to nemá

borknagar
21.01.2015

Co dodat, zatím snad nejlepší díl Lucky Luka, který jsem měl to potěšení číst. Goscinny v nejlepší formě. Dobrodružná cesta Wells Farga až do San Francisca. Banditi, indiáni, plno sázek a hodně moc brambor na špeku. :)

frigorn
23.01.2011