Ubulená hromádka štěstí

Ubulená hromádka štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355427/bmid_ubulena-hromadka-stesti-Yn4-355427.jpg 4 456 84

Dospělost je mýtus série

Plavková sezona se blíží! Ulov plážového krasavce! Začni cvičit! Zvedni zadek! Hmm... ne. Radši na všechno zapomeň a buď hromádka štěstí! „Další várka skvělých internetových stripů!“ Další svazek pro všechny, kdo čtení považují za smysl života, kdo zvládnou celou řadu seriálu za jedinou noc, kdo se nejraději tulí v krásně teplých vytahaných svetrech, kdo žijí se svou kočkou, kdo se bojí více jak jednoho člověka v místnosti a kdo si připadají výjimečně nevýjimeční. Prostě pro všechny, kdo milují Sarah's Scribbles a našli se v jejích komiksech.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Big Mushy Happy Lump , 2017

Papaja1
30.12.2017 5 z 5

Vtipné a správňácké komiksy, v kterých se pozná lecjaká holka.

jentakněkdo
29.12.2017

Je to prostě super.Trefné, úsměvné, milé. Přečteno za chvilku, ale určitě se ke knize budu vracet.
Postavičky s obříma očima si nejde nezamilovat :).

Ewilka
25.12.2017 4 z 5

Knížka se mi moc líbila, ovšem první díl o trochu více. Je to opět vtipné, skvěle nakreslené a spousta lidí se v komiksech najde.

Áňa 998

Trefné a vtipné :)

Margie94
25.12.2017 5 z 5

Neuvěřitelně vtipný, trefný a jednoduše ze života :)

SmallLucia
25.12.2017 5 z 5

I v tomto díle jsem se našla snad na každé stránce!

Peace
24.12.2017 5 z 5

"Myslíš někdy na střední?
Občas mám noční můry, ale už míň."

Komiksy nejsou mým šálkem, ale tohle bylo skvělé! V hodně situacích jsem se našla a čemu tleskám obzvlášť, je znázornění úzkostí v životě autorky.
Určitě si pořídím i druhou knihu a už teď se na ni těším.

LiLinka
24.12.2017 5 z 5

Vtipné, výstižné, prostě skvělé. Musím si pořídit i první díl. :)

martinstefko
21.12.2017 4 z 5

"Ubulená hromádka štěstí: Sbírka komiksů "Sarah's Scribbles"" není knihou velkých mouder, ale stejně budete mít pocit, že pod tím vším jsou ty pravdy o životě schovány, že je máme vlastně hned na dosah.

Alethea_k
19.12.2017 5 z 5

Lehké na pochopení, příjemné, vtipné. Výhodou je fakt, že se v tom musí najít úplně každý.

Ditules
27.11.2017 5 z 5

Já se v tom zkrátka vidím! :D

WexxAr-ka
20.11.2017 5 z 5

Tak tady jsem se pobavila :D Stručně, jasně, výstižně a člověk se tam opravdu najde, hodně! :D

Gooverka
17.11.2017 4 z 5

Miluji komiksy o Sarah Andersen, první se mi líbil o trochu více, ale i druhý má v sobě skvělé kousky. Líbí se mi hlavně ty, se kterými se mohu nejvíce ztotožnit, takže knihomolské a vztahové.

sola_lupa
14.11.2017 5 z 5

Mám pocit, že někdo monitoroval můj život a udělal z něj knihu. Knihu, u které jsem se hodně bavila.

adevis
10.11.2017 4 z 5

Sice je to záležitost na "pár minut", ale pobaví a potěší. V mnoha komiksech jsem viděla sebe samu, ale to byl autorčin záměr. Popřemýšlím o koupi prvního dílu :-)

nakavusterezou
07.11.2017 4 z 5

Já jsem se na tenhle komiks těšila skoro stejně tak, jako se těším každý rok na Vánoce.

Co k tomu říct. Opět se setkáváme s "příběhy", které zná opravdu každá žena, studentka, puberťačka i slečna. Je to nakreslené vtipně, stručně a ty ilustrace jsou naprosto boží! :D

Knížečka, u které jsem se zasmála, ve které jsem se našla a díky které jsem si připomněla, že nejsem jen já divná a pošahaná :D

Zde je ale něco jiného, co v prvním dílu není, a to jsou komentáře autorky, dá-li se to tak nazvat. Popravdě, to mě moc nebavilo, kdyby tam komentáře nebyly, nezlobila bych se. Ale na druhou stranu je to zas něco jiného :)

Abych byla upřímná, tak první díl byl za mě lepší, ale to tomuhle dílu neubírá na kráse. Mileráda se k němu budu vracet :)

Zkrátka a dobře, tuhle malou ilustrovanou knížečku by měla mít doma každá žena a při depresi či špatné náladě si ji otevřít a připomenout si, že to, jak se momentálně cítí není nic neobvyklého a že v tom není sama :D

Ach ty ženy,co ..? :D

zbožňuju_knihy
01.11.2017 5 z 5

Naprosto skvělé odreagování: u některých stran jsem se smála nahlas a říkala si "ano,ano..to znám" :-D. Víc takových!

rarášek
31.10.2017 5 z 5

Stejně skvělé jako předchozí díl. Opět jsem se smála jako blázen. Líbily se mi také komentáře od samotné autorky. Sleduji také její stránku na Facebooku a častokrát si říkám, jak moc se v tom vidím. Jako by mi viděla do hlavy. Přála bych si, aby k nám někdy přijela do České republiky, abych ji mohla vidět osobně. :D
Opravdu nevěřím, že by se v tom nikdo ani trochu nepoznal. Doporučuji tento i předchozí díl. Věřím, že se k tomuto komiksu budu vracet, především, když budu potřebovat pozvednout náladu. :)

Listy
27.10.2017 5 z 5

Super komiks! A oproti předešlému dílu obsahuje navíc i různé autorčiny komentáře v odstavcích, které pak jsou skvěle doplněny kreslenými situacemi apod.
Za mě pět hvězdiček. Jsem naprosto spokojená! :-)

PandaGirl
24.10.2017 4 z 5

Upřímně si myslím, že předchozí díl byl lepší, ale rozhodně to neubírá na kráse a vtipnosti. Věřím, že se v tom dost lidí najde (haha, ne že bych se já nenašla :D ). Rozhodně by tato sbírka neměla chybět doma žádnému fanouškovy/fanynce Saraha Andersonové.

humor stripy

Sarah Andersen
americká, 1992
2016  91%Dospělost je mýtus
2021  80%Tesáky
2017  88%Ubulená hromádka štěstí
2018  80%Kočky útočí
2021  74%Mimoňka

Kniha Ubulená hromádka štěstí je v