Dopis ze záhrobí

Dopis ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507489/dopis-ze-zahrobi2SVkai-2Tt-.jpg 4 7 2

Dopis ze záhrobí je spasitelné rozjímání o smrti. Jde o příběh mladé ženy, Anny, která nečekaně zemřela, ocitla se před Bohem při soukromém soudu a byla odsouzena ke strašlivé věčnosti utrpení v pekle. Anna o svém osudu vypravuje v dopise, který ve snu předává své přítelkyni Claire.

bublina2024
07.02.2024 5 z 5

Útlá knížka kapesního formátu, která v sobě skrývá děsivý příběh ženy z pro nás ne příliš vzdálené minulosti (20.století), která upřednostnila život v hříchu a pohodlí ..až nakonec skončila NAVĚKY V PEKLE..

Doporučení: Vhodný dárek pro bezvěrce i duše (nejen) v pasti „new age“. Po přečtení této knihy „jen tak neusnete“ (za zmínku určitě stojí i stejnojmenná audiokniha – pěkně mrazivý poslech na dobrou noc - která možná pohne i leckterými zatvrzelci.). Ačkoliv je myšlenka neexistence pekla pro lidi velmi lákavá, opak je pravdou..

„Kdo na peklo nedbá nebo na ně nepamatuje, ten mu neujde.“
(sv. Jan Chrysostom)

Hodnocení: 5/5

Cinik
15.12.2022 5 z 5

Nevím, zda je to více naučná literatura nebo beletrie, ale každopádně je to podařené poučné a užitečné dílo. Zejména v dnešní době, kdy se o pekle a zavržení píše příliš, příliš málo.