Dopad obyčejných zvláštností

Dopad obyčejných zvláštností https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/421290/dopad-obycejnych-zvlastnostiT77IYK-Nuy-.jpg 5 7 5

V Southberg City leží, skrytý v lesích, Ústav pro zvláštní pacienty, který jeho ředitel Jakob Finnley vydává za obyčejné sanatorium duševně chorých. Tam žije i mladá dívka Simoneta, neohrožená vůdkyně party obdařených, která si nadále nechce nechat líbit ředitelovo kruté zacházení. Kromě svých neobyčejných schopností tedy zmobilizuje i ostatní pacienty, a vydává se na dlouhou cestu, na jejímž konci snad najde vytouženou svobodu.... celý text

meda2007
10.02.2020 4 z 5

Libil se mi namet knihy. Byl velmi originalni. Pribeh byl psan poutave a postavy byly vykresleny moc pekne

Bibina.Kaliva
02.10.2019 5 z 5

Dočteno. Líbilo se mi to. Jako jasně - je tam pár nelogičností v ději, ale to jsem ve fantasy světě ochotná prominout. Ředitel Finnley byl opravdu hnusák se vším všudy, absolutně nesympatický. Autorka má potenciál - určitě si v budoucnu od ní přečtu další knihu.

Borufka_9
30.09.2019 4 z 5

Líbil se mi nápad a příběh. Závěr byl trochu překombinovaný, občasné nelogičnosti, časté opakování slovních spojení a slov. Také mi překážel jazyk psaní ve spojení s vulgarismy; výrazy jako neboť, zda-li a do toho hodně vulgární výraz mi prostě nepasuje. Celkový dojem mám ale opravdu dobrý, jako prvotina je to hodně povedené a myslím, že autorka má velký potenciál. Určitě si od ní zase něco přečtu.

Sharona73
29.09.2019 5 z 5

Kniha od které se prostě nedalo odtrnout. Málo kdy se stane, že by mě něco tak bavilo od první stránky až to té poslední. Ještě nějakou dobu po přečtení jsem jezdila prstem po čtečce a doufala, že třeba objevím bonusovou kapitolu. Tuto knihu mohu jen a jen doporučit. Každá cílová skupina si v ní najde to svoje. Fantasy, detektivka, šílený vědec. Dokonale vykreslené postavy, zajímavé prostředí.

Vasinka2359
20.09.2019 5 z 5

Líbila :-) místy trochu drsnější kvůli neslušným výrazům, ale to mně se právě líbí :-) čtivé.

Autorovy knížky

Dominika Veselá
česká, 1994
2019  91%Dopad obyčejných zvláštností

Kniha Dopad obyčejných zvláštností je v