Peklo na Zemi

Peklo na Zemi https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26327/doom-peklo-na-zemi-26327.jpg 3 64 5

DOOM série

Druhá kniha série Doom. Byla to stvoření zplozená snad přímo z hlubin pekla – démoni, zombie, impové. Ale na marsovských měsících je desátník Flynn „Fly“ Taggart, poslední obranný val Země před zdánlivě nevyčerpatelnými zástupy cizích válečníků, zlikvidoval téměř bez pomoci. A to vše jen proto, aby zjistil, že opravdová válka teprve začíná. Zatímco s nimi Taggart bojoval na Marsu, cizinci okupovali samotnou Zemi. Nyní, s pomocí mladé geniální hackerky, nelítostného mormonského ostřelovače a té nejlepší ženy v armádě, musí „Fly“ Taggart znovu porazit vetřelce a jejich proradné lidské spojence… DOOM je fenomén herního průmyslu, který navždy změnil historii domácí zábavy. Peklo na zemi je druhou knihou z řady románů, které rozšiřují původní hru. Jejich cílem je vytvořit zbrusu nový vesmír epického rozměru, který je až hrozivě skutečný…... celý text

Literatura světová , Romány , Sci-fi

Vydáno: , Fantom Print

DOOM - Hell on Earth , 1995

Merlin_CZ
26.02.2024 4 z 5

jako odreagování na dlouhé tmavé večery pro někoho kdo v mládí hrál dooma na 386 je to fajn :)

DennisMoore
31.07.2022 3 z 5

To pokračování/rozvíjení příběhu mě příliš neoslovilo. Zatímco první kniha byla v mnoha ohledech opravdu věrná hře, kterou jsem v ní poznával, tato se vydala tak trochu jinou cestou, přidala nepříliš zajímavé postavy, ubrala doomovského střílení, přidala strašlivě špatně napsané dialogy jako z céčkového filmu... Vlastně... Ano... Bylo to trochu jako se dívat na ten nechvalně známý film s The Rockem, který se Doomem také spíš inspiroval a fanouškům udělal radost asi jen na čtvrthodinu.

l.e.d
20.10.2019 3 z 5

Doom na zemi mě vůbec neurazil. Akční jako první díl s trochou více děje.

Matt Baker
08.02.2015 4 z 5

Mírně slabší než první díl, ale jinak nemám problém. Možná to patří do nižšího knižního řádu, ale už z pouhé nostalgie musím navyšovat hodnocení.

mythragon
31.12.2012 3 z 5

Samozřejmě, že to není tak dobré, jako první díl (to nebývá, až na pár vyjímek, nikdy), ale i tak to bylo pro mě příjemné počtení. Během dvou dnů přečteno a s chutí se vrhnul na další díl. Takže za 3*

herní adaptace

Autoři knihy