Rubínový záliv

Rubínový záliv https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49942/bmid_rubinovy-zaliv-JjQ-49942.jpg 4 61 3

Donovanovi série

< 4. díl

Mladá návrhářka šperků dostane zásilku krásných kamenů, částečně pocházejících z loupeže z carských sbírek v Petrohradě. Klenoty, po kterých pátrá zároveň ruská mafie i FBI, omylem skončily na jihu Ameriky v kdysi bohaté jižanské rodině, kam se hrdinka vydává na svatbu své přítelkyně. V několika málo dnech se za dramatických okolností dozvídá o dlouho utajovaných tajemstvích této rodiny a se svým ochráncem musí vypátrat ztracený klenot již jen proto, aby si zachránila život.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Midnight in Ruby Bayou , 2000

petraj30
13.04.2021 4 z 5

Bylo to celkem povedené. Od začátku jsem se od toho nemohla odtrhnou, ale ke konci mi přišlo strašně táhlé a tolik jsem se na četbu nesoustředila. U minulého dílu jsem měla opačný problém.
Oba hrdinové se mi celkem líbili. Zápletka se mi moc líbila. Popis rubínů a jejich charakteristika byla jen taková povrchní, ale jsem za to ráda, protože by to podle mě rušilo celý příběh.
Bylo pěkné, milé čtení, možná, že na konci se mohli objevit všichni hlavní hrdinové, ale to je jen další detail:-)

havrmoni
12.06.2018 5 z 5

Ano, celá série je moc povedená. Škoda, že není víc dílů,mají ještě dva bratry :).

moudivlacek
30.05.2017 5 z 5

Krásné dokončení série, kterou si prostě musíte zamilovat. Rodina Donovanů měla moje sympatie od začátku, každý díl poukazuje nejen na párování dvojic a nalezení lásky, ale i nenásilnou formou ponaučení o drahokamech a špercích.
Krásné.

kameny svatba šperky