Donaldův nový bazén

Donaldův nový bazén https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347588/bmid_donalduv-novy-bazen-7Gx-347588.jpg 3 4 2

Je vedro, slunce pálí a chudáka Donalda čeká jen úmorná práce na zahradě, dotěrné mouchy a drzé slepice. Závidí ostatním, kteří se baví na tenisu nebo u vody, a najednou přijde na to, jak si užije léto bez práce: nechá si na zahradě postavit bazén! Nemůže se dočkat chvíle, kdy se vykoupe v chladivé, osvěžující vode ... ale co to? Zdá se, že Donaldův nový bazén navštívili nezvaní hosté!... celý text

ElikaS
ElikaS
15.05.2021 1 z 5

Tohle je ten typ knížky, na které se synem neshodneme. Podle mě je příběh hrozný! Co si asi děti mají vzít z toho, že Donald si udělá radost, postaví si bazén a všichni mu tam akorát lezou a chovají se k němu hnusně? Synovi se příběh líbil. Ale já jsem ráda, že knížku vracíme do knihovny a už nikdy více.

Korsika
Korsika
03.01.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější knižní příběh s Kačerem Donaldem, který doma máme. Jako dítě jsem dokázala strávit opravdu dlouhou dobu jen prohlížením ilustrací a počítáním postaviček v bazénu. Příjemný knižní návrat :D

Kačer Donald

Walt Disney
americká, 1901 - 1966
1992  90%Dobrou noc
1991  89%Kuchařka kačera Donalda
1995  92%Lví král
1991  84%Veselé Vánoce
2008  63%Prasátko má narozeniny

Kniha Donaldův nový bazén je v