Domov lásky

od:


KoupitKoupit eknihu

Po smrti svého otce žije Eugenia se svou ctižádostivou matkou u pratety Cloris v Londýně. V chudé a šetřivé domácnosti sní její matka o tom, že rodina bude stejně významná jako kdysi, když žila u markýze z Buckbury. Je proto na vrcholu blaha, když zjistí, že se markýz vrátil do rodné Anglie. A co víc – podle všeho se mu krásná Eugenia líbí! Dívka je však rozhodnutá, že se provdá pouze z lásky, a markýzovy pozornosti odmítá. Čím více ji její matka přesvědčuje, že markýz je pro ni ten pravý, a čím laskavěji se k ní markýz chová, tím více její srdce hoří pro jiného. Dokáže Eugenia pochopit, koho miluje doopravdy? A podaří se jí to dřív, než síly zla zničí její mladý život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/344711/domov-lasky-0BO-344711.jpg 3.916

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
110022
29. března

Tenoučká knížka, v níž nechybí napětí, intriky i romantika. Zkrátka vše, co od těchto knih očekávám a proč to čtu. Eugenia se mi líbila. Je to krásný příběh a obálka je úžasná.

Alinois
18. února

Občas jsem až měla chuť Eugenii proplesknout aby se vzpamatovala :-D

EngliTer
17.12.2017

Takovéhle párstránkové slaďáky na večer k horké čokoládě fakt můžu :)

PavlínaAlžběta
17.12.2017

Začínám nechápat svůj vkus na romány a žánry. Zapůjčená kniha se slaďounkou obálkou mě vyděsila, co za harlekýnku to bude. Ale byla jsem mile překvapená a uvažuji i o půjčení či zakoupení dalších knih od této autorky. Kniha je tenká a čte se jedním dechem, já ji měla přečtenou za jedno odpoledne. Samozřejmě je to jednoduchá, milá četba řazena do červené knihovny, ve které najdete romanci, intriky s napětím a děj se vám odehrává před očima. Hlavní hrdinka se mě líbila. Doporučuji na oddech, kdy chcete vypnout a zahodit vše za hlavu.

mariva
05.10.2017

Nenáročná oddechová knížka, trochu červená knihovna, ale na to už jsem u autorky zvyklá. Prostě knížka pro nevlídné podzimní večery, kdy chce člověk vypnout a nemuset nad ničím přemýšlet, něco, co vás ukolébá ke klidnému spánku.

MinaHawke
30.08.2017

Příběh se mi moc líbil. Eugenia odmítá pozornosti od markýze z Buckbury, který je jí přímo okouzlen, protože se vdát pouze z lásky.
V příběhu nechybělo napětí, intriky, ale samozřejmě ani romantika.