Domácí minizahrádky

Domácí minizahrádky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434652/mid_domaci-minizahradky-oXb-434652.jpg 5 6 3

Taky vám chcípne každá kytka, kterou si domů přinesete, protože zalívání má prioritu číslo 324? Ale touha po zeleni vás stále neopouští? Domácí minizahrádky jsou přesně to, co potřebujete.Vytvořte si svou vlastní nádobku s rostlinkou. Můžete ji i pojmenovat (třeba Janička) a brát ji jako domácího mazlíčka. Knížka vám předvede 33 terárií s kaktusy, sukulenty, tropickými rostlinami, mechy a vzdušnými rostlinkami a poradí, jak si je doma vytvořit.... celý text

Literatura naučná Hobby Zahrada
Vydáno: , CPress

Creative Terrariums , 2019

roso.mak
09.10.2021 4 z 5

Na můj vkus tam autorka používá příliš mnoho umělých dinosaurů a jineho kýče. Nicméně tato kniha přesahuje pole pouhé vizuální inspirace a najdete tam i podrobné postupy, včetně návodu "z čeho vařit".

knihyKeMne
06.06.2021 5 z 5

Knížka, ve které nic nechybí. V úvodu jsou uvedené základní materiály, rostliny i principy, následné projekty z nich pak vycházejí, takže se zdá, že by to mohlo takhle fungovat. Totiž, taky mě pokojovky nemají rády a tak se podobných fajnůstek bojím, i když mě moc lákají. Zdá se, že s touto knížkou lze strach skutečně překonat.

Hlavně: knížka kromě jednotlivých projektů krok za krokem navíc uvádí co dál, jak se o minizahrádku dál starat. O každou jmenovitě. To je velké plus.

KájaKoxík
11.05.2020 5 z 5

Super knížka pro každého, komu v interiéru chybí trocha zeleně.
Je jedno jestli žijete v malém či velkém, domě či bytě, každému může chybět trocha té přírody.

Hodnocení: 5 z 5
Hvězda za krásny design knihy, jednoduchý čistý moderní.
Hvězda za perfektní fotky .
Hvězda za jednoduché a dobře popsané postupy tvorby pro "nechápavé a ty co jim umře i kaktus" (jako jsem já).
Hvězda za tipy z čeho všeho a jak zahrádku vytvořit.

Především hvězda za to, že kniha ve mě vzbudila nadšení ihned některý z projektů realizovat.

pokojové rostliny květiny hobby byt a dům - zařízení, vybavení

Autorovy knížky

2020  93%Domácí minizahrádky