Domácí klíčky

Domácí klíčky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234793/bmid_domaci-klicky-MNJ-234793.jpg 4 9 3

Autorka knihy se dlouhá léta zabývá problematikou nakličování semen, a tak vám do nejmenších podrobností vysvětlí, proč byste se mu měli věnovat i vy, přehledně a s jistotou vám objasní postupy se všemi druhy nakličovadel, od sklenic po misky a sáčky, zodpoví vám veškeré otázky a poradí při nesnázích. V knize se také dozvíte, proč jsou domácí klíčky zdravé, chutné a bezpečné, dostanete i návod na péči o naklíčená semena. A navíc tu najdete tipy, co se všemi těmi klíčky dělat! Nakličování je v podstatě jednoduchý postup s výbornými výsledky, tak se do toho dejte. Možná hned po prvních dnech dáte za pravdu synovi „klíčkové dámy Rity". Když byl ještě malý, řekl po snědení klíčků pískavice řeckého sena: „Mami, takhle chutná jaro."... celý text

Literatura naučná , Kuchařky

Vydáno: , Slovart (ČR)

Homegrown Sprouts , 2013

yonda
03.10.2019 2 z 5

Na knize je dobré,že vás ke klíčkování vůbec přivede. Víc informací jsem ale našla třeba na stránkách firem,jenž prodávají pomůcky na klíčkování potřebné.

Samanicus
29.02.2016

Stojí za to.

zuzi1162
26.08.2015 5 z 5

Pro mě úpně úžasná kniha. celá rodina se vrhla na klíčky. V samotné knize mi jen vadí, že se tam některé věci opakují.

luštěniny klíčky, výhonky obilí, obilniny, obiloviny

Autorovy knížky

Rita Galchus