Domácí chleby a pečivo

Domácí chleby a pečivo https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266383/bmid_domaci-chleby-a-pecivo-biL-266383.jpg 5 5 3

V této knize najdete 60 receptů k domácímu pečení špaldových, pšeničných i smíšených chlebů a mnoha různých druhů housek a bochánků. Ať už kořeněné, jemné, měkké nebo křupavé – lahůdky jako špaldový chléb s dýní, chléb s ořechy, mandlemi a olivami, pumprnikl, slaninové nebo třešňové housky, to vše vždy vykouzlí ve vaší kuchyni domácí idylu.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Ikar (ČR)

Das große Landfrauen Brot & Brötchen Backbuch

lifeoptimist
08.04.2019 4 z 5

Líbí se mi, že u každého receptu je fotka.... koupila jsem s dalšími při pořízení domácí pekárny. Těším se až některé recepty vyzkouším

georginaa
10.04.2016 5 z 5

Též se přidám ke komentáři této knihy. Pekla jsem v domácí pekárně už plno druhů chleba, dle receptů z internetu, né všechny se povedly a byly dobré. Tato kniha mě nadchla a po vyzkoušení pár receptů, musím říct, že jsem nadšená. Takový pivní chléb byl výborný a též pórkový bochánky. Můžu vřele doporučit všem kuchařkám.

alnahu
30.12.2015 5 z 5

Koupila jsem si tuto knihu a je opravdu skvělá, jsou v ní jednoduché recepty na domácí chléb,housky i sladké pečivo.Najdeme zde 60 receptů na zdravé pečení ze špaldové mouky,žitné i pšeničné.Každý recept je doplněn fotem výrobku.Jsem naprosto spokojená a těším se ,jak vyzkouším různé recepty ,zatím jsem vyzkoušela pouze vícezrnné housky a jsou skvělé.Knihu doporučuji všem ,kteří pečou domácí chleby a pečivo a snaží se i trochu zdravě.

chléb

2015  92%Domácí chleby a pečivo
2017  0%100 top-fotbalistů

Kniha Domácí chleby a pečivo je v